Zprávy / Pozvánky

Třetí Koncert pro šumavskou divočinu se závratně blíží

Třetí Koncert pro šumavskou divočinu se závratně blíží

redakce | Zprávy / Pozvánky | 17.09.2014

Vážení přátelé, nechoďme okolo horké kaše – situace je opravdu vážná! Senátem před prázdninami prošel návrh zákona, jenž může být pro náš největší přírodní klenot, Národní park Šumava, ve svém důsledku likvidační, a to zcela reálně. Tento zákon neponechává vůbec žádné místo, kde by zůstala divoká příroda, kterou lidé budou pouze navštěvovat – tedy účel, kvůli němuž se národní parky všude na světě zřizují. Proto na vás apelujeme, ozvěme se společně proti tomuto návrhu zákona a, když už nic jiného, nebuďme ostudou před celým světem: Zatímco zvláště v západní Evropě anebo např. na obou amerických kontinentech se národní parky rozšiřují a vznikají stále nové – Česká republika se chystá k pravému opaku. S touto společnou myšlenkou se spříznění umělci napříč žánry spokují k již třetímu Koncertu pro šumavskou divočinu.


Přijďte nejen prožít skvělý hudební večer, ale hlavně se také poinformovat, co můžete pro danou věc udělat i vy sami. Předem děkujeme za podporu a prosíme, zatím třeba připojte svůj podpis pod petici za skutečně dobrý a legislativně citlivý a srozumitelný zákon o Národním parku Šumava, jenž na základě dlouhodobých zkušeností a poznatků i ze zahraničí připravila skupina odborníků, mezinárodně uznávaných přírodních vědců atd., nikoliv krátkodobí politici s vazbami na developerské zájmové skupiny bez ohledu na nezvratné důsledky!

Připomínáme, že akci přijdou hudebně podpořit Kill the Dandies!, Načeva a Tomáš Vtípil, Jaromíra 99, Big Boss Jam feat Vladimír 518, LA4, Orion, James Cole, Mike T a Refew a v neposlední řadě i Václav Havelka III z Please the Trees.

Info

KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU vol. 3
22. 9. 2014 18:30
Lucerna Music Bar, Praha
Benefiční vstupné: 150,- / 250,-

www.facebook.com/events/754493257941329
www.scrapesound.org
www.hnutiduha.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články