PLAYER FM

Akce

Akce

Temné Fotocrime doplní Baro Chandel

Fotocrime (us)

Ryan Patterson je opravdová ikona, která se sice může ztratit v moři "opravdovejch" celebrit, který nás denně drtěj ze všech stran, nicméně ve světě, kterej formoval mě a těch sedmdesát figur, který se objevily na koncertech Coliseum v Praze, je pán! Díky jeho vášni k punku jsme mohli být svědkem proměny Coliseum z dob Goddamage (Manic Ride) crustu, miliónu split 7", splitem s Doomriders (Level Plane), hořký No Savlation (Relapse) a House with a Curse (Temporary Residence), až po jejich závěrečný postpunk indie opusy Sister Faith (Temporary Residence) a Anxiety's Kiss (Deathwish Inc.).


Striktní punk kořeny udržoval v basovým teroru Whips/Chains a na čtyřech releasech straight up hardcore punku Black God, kde spojil síly s ex-členy zásadních spolků: By the Grace of God, Young Widows, Xerxes, Breather Resist a Endpoint! Ano, je třeba oprášit tu zapadlou zadní řadu vašich sbírek a uvědomit si, že TAHLE VĚC ještě nekope do mrtvoly.


Už to vypadalo, že po rozpadu Coliseum se budeme muset smířit s faktem, že Ryan navěky zabředne v jeho firmě Shirt Killer, která nás zásobuje merchem extrémně černobílejch kapel. Chyba lávky. Takřka odnikud se vynořil singl nový kapely, která hraje řekněme dark new wave. Ano jsou tam hodně cítit Sisters of Mercy, ale taky dětství v období studený války, která se k nám opět nedávno vrátila. Fotocrime - Always Hell! "Dámy a pánové Ryan Patterson (všechny kapely výše), Nick Thieneman (Young Widows, Black Cross, Crestfallen, Scarlet Autumn, Abscise a Breather Resist. Taky Charmer od Breather Resist sídlí v první desítce mojí životní diskografie!) a Shelley Anderson - basa a vokály!" Ani ne půl roku poté servíruje hvězdný trio novinku Always Night, kterou společně s prvním singlem můžete sehnat na 12" u Golden Antenna Records.

Info

Fotocrime (us)
Support: Baro Chandel
20. 12. 2017 19:30
Klub 007 Strahov, Praha
Vstupné: 200,- pouze na místě

www.facebook.com/events/1961810057422718
www.facebook.com/klub007strahov

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

xp recenze

Ikonika - Distractions 80% Ikonika - Distractions
Forest Swords - Compassion 100% Forest Swords - Compassion
Fallgrapp - V hmle 80% Fallgrapp - V hmle
Darkest Hour - Godless Prophets & the Migrant Flora 90% Darkest Hour - Godless Prophets & the Migrant Flora
Budoár staré dámy - Sůl 80% Budoár staré dámy - Sůl
Eminem - Revival 80% Eminem - Revival
Asking Alexandria - Asking Alexandria 80% Asking Alexandria - Asking Alexandria
Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art 80% Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art

Akce

franz ferdinand (do 9/3)
sofa surfers (do 4/3)
hansard (do nevidim)
colours 2018 (to, co se nemaže)