PLAYER FM

Akce

Akce

The Dillinger Escape Plan dají hned dvojí náhradu

The Dillinger Escape Plan (us)

The Dillinger Escape Plan drží své slovo a vrací se nahradit zrušený koncert, a to hned dvakrát. V srpnu zahrají na prestižním metalovém festivale Brutal Assault a jen několik dní poté - 14. srpna - zahrají klubový koncert v Paláci Akropolis v Praze. Už dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, vrácení lístků je také možné. Omezený počet doplňkových vstupenek bude k dispozici na webu pořadatele www.obscure.cz.
Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Polská policejní mluvčí Aneta Wlazlowská včera potvrdila, že lékaři hospitalizovali celkem třináct osob poté, co kamion narazil do tourbusu mathcorové kapely The Dillinger Escape Plan, která v rámci svého rozlučkového Farewell Tour cestovala na koncert v Krakově. Nikdo, včetně jedné těhotné ženy cestující v autobuse, nebyl vážně zraněn. Podle vyjádření pro polskou televizi TVN24 mluvší dodala, že nejhůře dopadl řidič kamionu, který do autobusu narazil. Nedělní koncert tak byl okamžitě zrušen, další zastávkou má být německé Lipsko, potažmo Praha.

"Podle posledních zpráv členové TDEP neutrpěli žádná vážná zranění! V tuto chvíli všichni s napětím očekáváme vyjádření managementu kapely o osudu turné. Budeme Vás informovat neprodleně," informují Obscure Promotion na události k pražskému koncertu.

Ačkoliv pořádající Obscure Promotion ještě nic nepotvrdilo/nevyvrátilo, podle Pitchforku The Dillinger Escape Plan ruší celé evropské turné a na pódiích se objeví až na konci dubna na Floridě. Rány osudu jsou nevyzpytatelné a nám nezbývá než ronit slzy do tmy... "We hope to get back to Europe soon," vzkazuje Benjamin Weinman. My taky!!!

A aktuální vzkaz pořádajících Obscure Promotion zní: "Aktuálně zkoušíme domluvit náhradní termín, aby lidé nemuseli lístky vracet. Prosíme o několik dní trpělivosti. Díky za pochopení."

Info

The Dillinger Escape Plan (us)
14. 8. 2017 19:00
Palác Akropolis, Praha

www.facebook.com/events/567215433470701
www.obscure.cz

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

xp recenze

Ikonika - Distractions 80% Ikonika - Distractions
Forest Swords - Compassion 100% Forest Swords - Compassion
Fallgrapp - V hmle 80% Fallgrapp - V hmle
Darkest Hour - Godless Prophets & the Migrant Flora 90% Darkest Hour - Godless Prophets & the Migrant Flora
Budoár staré dámy - Sůl 80% Budoár staré dámy - Sůl
Eminem - Revival 80% Eminem - Revival
Asking Alexandria - Asking Alexandria 80% Asking Alexandria - Asking Alexandria
Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art 80% Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art

Akce

partitury pro mahlera_jihlava (do 17/2)
sofa surfers (do 4/3)
pragueshorts (do 22/1)
Animal Music (do