PLAYER FM

Akce

Akce

The Dillinger Escape Plan dají hned dvojí náhradu

The Dillinger Escape Plan (us)

The Dillinger Escape Plan drží své slovo a vrací se nahradit zrušený koncert, a to hned dvakrát. V srpnu zahrají na prestižním metalovém festivale Brutal Assault a jen několik dní poté - 14. srpna - zahrají klubový koncert v Paláci Akropolis v Praze. Už dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, vrácení lístků je také možné. Omezený počet doplňkových vstupenek bude k dispozici na webu pořadatele www.obscure.cz.
Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Polská policejní mluvčí Aneta Wlazlowská včera potvrdila, že lékaři hospitalizovali celkem třináct osob poté, co kamion narazil do tourbusu mathcorové kapely The Dillinger Escape Plan, která v rámci svého rozlučkového Farewell Tour cestovala na koncert v Krakově. Nikdo, včetně jedné těhotné ženy cestující v autobuse, nebyl vážně zraněn. Podle vyjádření pro polskou televizi TVN24 mluvší dodala, že nejhůře dopadl řidič kamionu, který do autobusu narazil. Nedělní koncert tak byl okamžitě zrušen, další zastávkou má být německé Lipsko, potažmo Praha.

"Podle posledních zpráv členové TDEP neutrpěli žádná vážná zranění! V tuto chvíli všichni s napětím očekáváme vyjádření managementu kapely o osudu turné. Budeme Vás informovat neprodleně," informují Obscure Promotion na události k pražskému koncertu.

Ačkoliv pořádající Obscure Promotion ještě nic nepotvrdilo/nevyvrátilo, podle Pitchforku The Dillinger Escape Plan ruší celé evropské turné a na pódiích se objeví až na konci dubna na Floridě. Rány osudu jsou nevyzpytatelné a nám nezbývá než ronit slzy do tmy... "We hope to get back to Europe soon," vzkazuje Benjamin Weinman. My taky!!!

A aktuální vzkaz pořádajících Obscure Promotion zní: "Aktuálně zkoušíme domluvit náhradní termín, aby lidé nemuseli lístky vracet. Prosíme o několik dní trpělivosti. Díky za pochopení."

Info

The Dillinger Escape Plan (us)
14. 8. 2017 19:00
Palác Akropolis, Praha

www.facebook.com/events/567215433470701
www.obscure.cz

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

xp recenze

Pink - Beautiful Trauma 80% Pink - Beautiful Trauma
Marilyn Manson - Heaven Upside Down 70% Marilyn Manson - Heaven Upside Down
The Rasmus - Dark Matters 70% The Rasmus - Dark Matters
Liam Gallagher - As You Were 70% Liam Gallagher - As You Were
Imodium - Element 80% Imodium - Element
Hurts - Desire 80% Hurts - Desire
Kamasi Washington - Harmony Of Difference 90% Kamasi Washington - Harmony Of Difference
Olympic - 66 nej + 1 80% Olympic - 66 nej + 1

Akce

mfdf (do 29/10)
kino brasil (do 5/11)
next festival (do 25/10)
beth hart (do 6/11)
struny podzimu (do 9/11)