Akce

The Dillinger Escape Plan dají hned dvojí náhradu

The Dillinger Escape Plan (us)
14.08.2017 19:00
Palác Akropolis, Praha

The Dillinger Escape Plan drží své slovo a vrací se nahradit zrušený koncert, a to hned dvakrát. V srpnu zahrají na prestižním metalovém festivale Brutal Assault a jen několik dní poté - 14. srpna - zahrají klubový koncert v Paláci Akropolis v Praze. Už dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, vrácení lístků je také možné. Omezený počet doplňkových vstupenek bude k dispozici na webu pořadatele www.obscure.cz.
Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Polská policejní mluvčí Aneta Wlazlowská včera potvrdila, že lékaři hospitalizovali celkem třináct osob poté, co kamion narazil do tourbusu mathcorové kapely The Dillinger Escape Plan, která v rámci svého rozlučkového Farewell Tour cestovala na koncert v Krakově. Nikdo, včetně jedné těhotné ženy cestující v autobuse, nebyl vážně zraněn. Podle vyjádření pro polskou televizi TVN24 mluvší dodala, že nejhůře dopadl řidič kamionu, který do autobusu narazil. Nedělní koncert tak byl okamžitě zrušen, další zastávkou má být německé Lipsko, potažmo Praha.

"Podle posledních zpráv členové TDEP neutrpěli žádná vážná zranění! V tuto chvíli všichni s napětím očekáváme vyjádření managementu kapely o osudu turné. Budeme Vás informovat neprodleně," informují Obscure Promotion na události k pražskému koncertu.

Ačkoliv pořádající Obscure Promotion ještě nic nepotvrdilo/nevyvrátilo, podle Pitchforku The Dillinger Escape Plan ruší celé evropské turné a na pódiích se objeví až na konci dubna na Floridě. Rány osudu jsou nevyzpytatelné a nám nezbývá než ronit slzy do tmy... "We hope to get back to Europe soon," vzkazuje Benjamin Weinman. My taky!!!

A aktuální vzkaz pořádajících Obscure Promotion zní: "Aktuálně zkoušíme domluvit náhradní termín, aby lidé nemuseli lístky vracet. Prosíme o několik dní trpělivosti. Díky za pochopení."

Info

The Dillinger Escape Plan (us)
14. 8. 2017 19:00
Palác Akropolis, Praha

www.facebook.com/events/567215433470701
www.obscure.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Bluesoví Welshly Arms v Praze

redakce 27.05.2018

Welshly Arms se daří splétat odvážný alternativní rock s gospelově bluesovými motivy. Debut No Place Is Home představí i v Praze.

Trystero vydá komiks Mrakobití

redakce 27.05.2018

Novým titulem nakladatelství Trystero bude komiksový román Mrakobití od známého amerického výtvarníka Jima Woodringa.

První hudba na lodi Altenburg 1964

redakce 27.05.2018

První párty, první line-up, první drinky, první bliky do úchvatně zapadajícího slunce. Altenburg otevírá s Buzz Kull i Die Selektion.

Festival Dobršská brána nabídne osvěžující vhled do světa soudobé hudby

redakce 27.05.2018

Festival navazuje a zapadá do celosvětového trendu hledání nových souvislostí mezi tradiční, klasickou a soudobou hudbou. Motto: "Brána do světa hudby".

Nowa Muzyka uzavírá program

redakce 26.05.2018

Poslední jména třinácté edice katovického festivalu Nowa Muzyka jsou tu.

Masáž a Massola, alternativa k alternativě

redakce 26.05.2018

Není to grindcore ani power violence, ale v jádru extrém, který jde sofistikovaně ještě dál. Tohle je alternativa k alternativě.

Joan Osborne zazpívá na Blues Alive

redakce 25.05.2018

Mezinárodní hudební festival Blues Alive představuje program letošního dvacátého třetího ročníku, který proběhne v Šumperku.

Festival Všudybud otevře 14. ročník

redakce 25.05.2018

Na třech scénách vystoupí více než 40 účinkujících a tradičně půjde o pestrou směs hostů z různých koutů Česka i Slovenska.

Respect Festival 2018 se blíží

redakce 25.05.2018

Respect Festival přinese na holešovické Výstaviště elektronickou taneční hudbu z Káhiry či irácko-židovský rock'n'roll.

Night Lovell přiveze temný rap

redakce 25.05.2018

Night Lovellova hudba je směsicí experimentálního hip hopu, cloud rapu a nově i pořádné dávky trapu.