Zprávy / Pozvánky

Tři styly, jedna myšlenka a Sedmička

Tři styly, jedna myšlenka a Sedmička

redakce | Zprávy / Pozvánky | 31.08.2016

Narychlo domluvenej koncert, kterej je jasnym důkazem otřepanýho tvrzení, že pod tlakem vznikaj ty nejlepší věci. Reason to Care dělali Start Today už několikrát, několikrát na nich byli a pořád nemají dost. Hardcore, kterej začíná myšlenkou, ne secvičenym breakdownem. Odkaz na kapely, který nemusely sázet podladěný riffy, aby byly dostatečně tvrdý. I po téměř deseti letech to má pořád ten stejnej tlak, s jakym se kluci odrazili ode dna. Stejnou jiskru v očích, zaťatý zuby a zápal pro věc.


"Tihle kluci vypadaj, že neuměj do pěti počítat a jenom celej život zevlujou s pivem v ruce před rockovejma klubama, ale nenechte se zmást. Ovládaj všechno, co potřebuje homo sapiens v 21. století k důstojný existenci: kytara, basa a bicí přežijou i Keitha Richardse." Takovouhle definici se dočtete o Or na webu Silver Rocket a nezbývá, než souhlasit. Nezasloužíš si spoiler, tohle prostě musíš vidět. Malá nápověda: poslouchej noise punk při sešupu bobový dráhy na struhadle.


Politickej rap a punk k sobě patří víc, než by si dneska obě strany pomyslný barikády chtěly připustit. Špínu z pražský stoky angažovanýho rapu, kterej si nebere servítky, vynese na kopec GnostaG. Persona non grata současnýho establishmentu.

Info

Reason to Care (de) + Or
Support: GnostaG
6. 9. 2016 19:00
Klub 007 Strahov, Praha
Vstupné: 150,-

www.facebook.com/events/294897064203163
www.facebook.com/klub007strahov
www.facebook.com/StartTodayPromotion

Foto © Matěj Hošek (mattesh.com)

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články