Zprávy / Pozvánky

Triumvirát zábavy v hudebním průmyslu (Musikmesse)

Triumvirát zábavy v hudebním průmyslu (Musikmesse)

redakce | Zprávy / Pozvánky | 21.11.2018

Na oslavu závěru týdne plného hudby nastavíme ve Frankfurtu reprosoustavy na plný výkon a zveme vás na novou akci Musikmesse Plaza – inovativní event zaměřený na hudebníky a všechny milovníky hudby a všeho, co k ní patří. Akce bude mít svou premiéru ve východním křídle frankfurtského veletržního a výstavního centra, a to v sobotu 6. dubna 2019 po skončení veletrhů Musikmesse a Prolight + Sound (2. až 5. dubna 2019).

Společně s partnery, kteří připravili kreativní koncepci akce, plánuje společnost Messe Frankfurt pop-up market s výběrem tematických světů od vintage nástrojů přes nahrávací aparaturu až po merchandising. Vystavovatelé mají možnost prezentovat své zboží a služby v atraktivním prostředí a prodávat je přímo zákazníkům. Prezentace budou doplněny vyčerpávajícím programem doprovodných akcí – hudebních vystoupení, workshopů a vzdělávacích přednášek. Chybět nebude ani vrcholná akce veletrhu Musikmesse – Musikmesse Festival ve frankfurtských klubech. Všechny čtyři dny konání veletrhů Musikmesse a Prolight + Sound – úterý až pátek – jsou věnovány setkávání profesionálů a uzavírání obchodů, zatímco sobota bude díky akci Musikmesse Plaza úplně jiná, kreativní a plná hudby.

Akce Musikmesse Plaza představuje pět tematických světů v čele s Instrument Market, kde mohou výrobci a obchodníci prodávat své výrobky přímo zákazníkům. Pro vystavovatele, kteří na veletrhu Musikmesse vystavují od úterý do pátku, jsou připraveny akční ceny za pronájem stánku. Druhým a neméně atraktivním tématem jsou Vintage Instruments. Veletrh ve spolupráci s No. 1 Guitar Center Hamburg připravuje „Vintage Guitar Show“, na níž může kdokoli prodávat, kupovat nebo vyměňovat hudební nástroje. Návštěvníci zde najdou i výběr vintage bicích nástrojů, elektrických kláves a dalších sběratelských kousků pro ambiciózní hudebníky. Navíc se zde představí i historie vývoje systémů ozvučení (PA systems).

V segmentu Sound Recording Media + Labels najdou fanoušci z řad veřejnosti i obchodníků platformu pro výměnu CD a desek. Hudební vydavatelství a další subjekty v nahrávacím průmyslu dostanou na akci Musikmesse Plaza výbornou příležitost k prezentaci. Segment Accessories + Lifestyle nabízí nepřeberné množství produktů a návštěvníci zde najdou vše od příslušenství k nástrojům módu a merchandising až po spotřební elektroniku, jukeboxy a hrací automaty. Na akci se v rámci nadcházející akce Musikmesse Plaza budou prodávat i knihy, plakáty a fotografie. Součástí sekce Events + Education budou workshopy špičkových hudebníků, umělecké produkce umělců různých žánrů, autogramiády a setkání s celebritami. Úspěšný projekt pro děti pod názvem Discover Music zaměřený na šíření povědomí o hudbě mezi předškolními a školními dětmi cestou výletů do hudebního světa se rozšiřuje i na sobotu. Musikmesse Festival nabízí od zahájení veletrhu Musikmesse v úterý do ukončení akce Musikmesse Plaza v sobotu večer vyžití v podobě koncertů v hudebních klubech po městě. Návštěvníci akce Musikmesse Plaza se mohou navíc těšit na velký finální koncert ve Festhalle Frankfurt.

Info

Musikmesse (největší evropský veletrh hudebního průmyslu)
2. – 5. 2. 2019
Frankfurt nad Mohanem
web akce

Musikmesse Plaza (nástroje, vintage, životní styl)
6. 2. 2019
Frankfurt nad Mohanem
web akce

Musikmesse Festival (kultura a špičkové koncerty)
2. – 6. 2. 2019
Frankfurt nad Mohanem
web festivalu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články