Zprávy / Pozvánky

Turbojugend, Supersuckers

Turbojugend, Supersuckers

redakce | Zprávy / Pozvánky | 10.03.2018

Američtí Supersuckers a domácí The Unholy Preachers zahájí koncertní víkend v Turbojugend stylu na strahovském kopečku. V sobotu bude nejen pivní party pokračovat v podobném stylu se Zäp Bäshy z Německa, Poison Heart a Fleshsoul.

Supersuckers jsou vtipně sebestředný gauneři, geniální nakop-zadek muzikanti, na pódiu ukrutně hlasitý řezníci a všema mastma mazaný pekelný country kovbojové, který tvrdě makaj na tom, aby nám trochu ulehčili život skrze temný síly rock and rollu. Since 1988. Dirty Heavy Garage Punk jim není rozhodně cizí, jo a country, na to jsou přímo kadeti. Umí to všechno dokonale napumpovat do jedný kapely, do jedný melodicko-krvavý gala show, do všech přítomných v sále až do morku kostí.

I když pražská (nechvalně známá) nesvatá pětice The Unholy Preachers v současné době tak trochu hybernuje, podařilo se je vylákat od rozpitých pivních speciálů a opakováním slova Supersuckers je dostat na světlo bóóží až na Sedmičku. Jejich drzý, až prostopášný speed rock and roll punk a slušivý Turbojugend denim, padnou tomuto speciálnímu víkendu jak hrnec na ass.

Hodně hustá rock and rollová nátěrová hmota totok! Německá kruto parta Zäp Bäshy namíchala smrtící koktejl hard rocku, punku, hard coru a heavy metalu. A to mají mazlíčkové rádi.

Polsko vysílá své Turbojugend zmocněnce z jedovatého srdce Varšavy – Poison Heart. Vymazlený to rock and roll s nášlapem hard rocku a punk rocku. Směska nebezpečně výbušná a nakažlivě melodická. Vhodné pro všechny rock and rollové psance, bandity, úchyláky všeho druhu, lehké děvy a drsné pistolerky.

Metal Metal Metal. Sorry jako, fakt šťavnatej metal. Vostrá pražská partička Fleshsoul hodlá rozmetat Sedmičku na cimpr campr.

Info

Supersuckers (us) + The Unholy Preachers
13. 4. 2018 19:00
Klub 007 Strahov, Praha

Zäp Bäshy (de) + Poison Heart (pl) + Fleshsoul
14. 4. 2018 19:00
Klub 007 Strahov, Praha

fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články