Zprávy / Pozvánky

Výplata, Sanitka a křest Vole

Výplata, Sanitka a křest Vole

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.12.2017

Výplata / Sanitka. Po významu titulní skladby z debutního EP Vole, které vyjde tento týden v kazetové edici na lejblu Stoned to Death, se není třeba příliš pídit. Vypustíš Satana a dostaneš peklo. Čtyři skladby na tomhle EPčku zastihují Vole v absolutně manické fázi. Pro jistotu se jedná o stejnostrannou kazetu. Pustíš jednou, nemáš dost. Pustíš dvakrát, pořád nemáš dost. Otáčíš pořád dokola až do zblbnutí a pak si řikáš, ty vole, kdyby to takhle bylo pořád. Žádné ortodoxní podladěné céčko déčko, ale čisté abstraktní punkové šílenství. Jestli tohle není to, co jste v punku vždycky hledali...


Kazeta, která se 13. 12. pokřtí v klubu Underdog's, vyjde v edici 150 kusů se sítotiskovým obalem od Tomáše Mitury. To je ten cvok, co vám občas při koncertě Vole dá nechtěně loktem pod nos a vás v té extázi ani nenapadne mu za to jednu nahulit.

Kromě EP Vole, které je předvojem jejich dlouhohrající desky (vyjde v lednu), se v onen den můžete těšit i na novou kazetu lousvillských bordelářů Tropical Trash. Pětiskladbovou nahrávku Dent in the Forever Can přijede trio pokřtít osobně, takže je zaděláno na večírek, který bude tzv. hodně vysoko.

Info

Dvojkřest:
Vole + Tropical Trash
Support: Pacino + Brutal Birthday + Raw Deal
13. 12. 2017 19:00
Underdogs', Praha
Vstupné: 200,-

www.facebook.com/events/125412084817688
www.facebook.com/UnderdogsPRG
www.facebook.com/StonedToDeathRecords

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články