PLAYER FM

Akce

Akce

Waves Vienna 2017 nabídne stovku jmen

Waves Vienna 2017

Waves Vienna jsou prvním městským a showcase festivalem. Na podzim se ty nejdůležitější, nejzásadnější vídeňské kluby a různá veřejná prostranství změní na jedno festivalové místo. Mottem festivalu je Waves Vienna je totiž "East meets West" (Východ se potkává se západem). Mnohé mezinárodní, alternativní, elektronické, rockové a klubové sety v devátém vídeňském okrsku představí spoustu talentovaných a sofistikovaných umělců z východu Evropy.

Focus countries 2017: Česká republika a Itálie. Zvláštními hosty letošního ročníku Waves Vienna, přesně v duchu zmíněného hesla "East meets West", budou speciální hosté právě z Česka a Itálie. Waves Vienna Music Conference se tak zamří na hudební trh i jednotlivé interprety z těchto zemí.


Diskuzní panel Waves Vienna Music Conference je nedílnou součástí celého festivalu a nabízí možnost účasti na přednáškých i zajímavých workshopech. Ideální příležitost setkat se s nejrůznějšími odborníky a rohodit sítě pro případné spolupráce. Ženy v hudebním průmyslu, tvorba a vedení vlastní značky, příběhy úspěšných napříč hudební branží.

Jaká jména v programu festivalu by vás mohla zaujmout? Američtí Clap Your Hands Say Yeah, britští Forest Swords, česká atmosferická jistota Never Sol, domácí Client Liaison nebo experimentální švýcarský projekt Zeal & Ardor. Chybět nebude ani ukrajinský klasik Lubomir Melnyk, Nite Jewel z USA nebo britští Yungblud. Celofestivalový pas vás vyjde na 49 € a jednodenní na 18 € (čtvrtek) a 22 € (pátek, sobota).

Info

Waves Vienna 2017
28. - 30. 9. 2017
WUK, Währinger Straße
Vídeň, Rakousko

www.facebook.com/events/1012908445508728
www.facebook.com/wavesvienna

Foto © Julia Altenburger

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

xp recenze

Taylor Swift - reputation 80% Taylor Swift - reputation
Lucie Bílá - Bílé vánoce Lucie Bílé II. 80% Lucie Bílá - Bílé vánoce Lucie Bílé II.
Pink - Beautiful Trauma 80% Pink - Beautiful Trauma
Boris Carloff - The Solipsist 90% Boris Carloff - The Solipsist
Hentai Corporation  - Intracellular Pets 80% Hentai Corporation - Intracellular Pets
A-ha - MTV Unplugged 90% A-ha - MTV Unplugged
Marilyn Manson - Heaven Upside Down 70% Marilyn Manson - Heaven Upside Down
The Rasmus - Dark Matters 70% The Rasmus - Dark Matters

Akce

baset (do jak to pude)
Animal Music (do
avishai cohen (do 21/12)
Animal Music (do