Zprávy / Nové desky

Zagami Jericho na novém EP zpomaluje

Zagami Jericho na novém EP zpomaluje

redakce | Zprávy / Nové desky | 24.08.2018

Česká producentka, textařka a zpěvačka Zagami Jericho vydává své třetí EP s názvem [yours]. Krešt EP proběhne 29. 8. 2018 v novém a vyhledávaném koncertním prostoru lodi Altenburg 1964 v Praze.

Zagami Jericho se objevila na české hudební scéně na podzim roku 2016 a to s debutovým podomácku vydaným EP City is my church. První úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Divoká karta v pořadu Startér radia Wave, nominace v kategorii Objev roku cen Vinyla. Na jaře 2017 vydala EP Aposiopesis pod českým labelem post-label a na podzim stejného roku se stala nejmladší vítězkou showcase soutěže Czeching radia Wave.


V lednu tohoto roku vydala na vinylu album TOXIKOMANIA, které vzniklo ve studiu Českého rozhlasu a klip k písni Invitation, který natáčela s režisérem Járou Moravcem v Tokiu. Mimo účast na největším evropském hudebním showcasovém festivalu Eurosonic, v rámci výhry Czechingu, Zagami vystoupila i na předních českých festivalech jako Colours of Ostrava, Let it roll nebo na slovenském festivalu Pohoda.

Info

Zagami Jericho
bandcamp interpretky

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články