Zprávy / Nové desky

Zima natočila svůj narozeninový živák

Zima natočila svůj narozeninový živák

redakce | Zprávy / Nové desky | 15.04.2018

Bylo to výročí, které rakovnickou kapelu dovedlo k natočení první živé nahrávky. Zatím poslední studiovou desku nazvanou ON totiž Zima vydala v roce 2016 a sotva půl roku na to slavila kulaté narozeniny. Nový materiál tou dobou ještě nebyl k dispozici, a tak se zrodil nápad, oslavit tuhle příležitost zachycením jedinečného koncertního momentu.

Záznam zhruba hodinového vystoupení byl pořízen 30. června 2017 v Rakovníku, v open air prostoru Špejcharu. Do playlistu se vměstnalo 13 písní. Jeho páteř tvoří poslední dvě desky publikované vydavatelstvím Červený kůň – zmíněné ON a 2.0. Zima si ale vzpomněla i na několik dalších, mnohem starších tracků.


Surovou nahrávku kapela nechala nejprve nějaký čas odležet. A teď je tady. A jak je u Zimy zvykem, opět pouze v elektronické podobě. Jelikož u jejího vzniku hrály narozeniny klíčovou roli, skupina se rozhodla v tomto duchu pokračovat – live album dává k dispozici ke stažení zdarma, jako dárek a poděkování za přízeň. Poslechnout si ho lze na SoundCloudu labelu Červený kůň nebo na YouTube kanálu Zimy.

Info

Zima
web vydavatele

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články