Zprávy / Pozvánky

Znovuobnovení Cirkus Cermaque vystoupí v Kabinetu múz

Znovuobnovení Cirkus Cermaque vystoupí v Kabinetu múz

redakce | Zprávy / Pozvánky | 08.05.2014

Patnáctý květnový večer v brněnském Kabinetu múz proběhne výjimečný dvojkoncert kapel pohybujících se po exotických okrajích folku – znovuobnovené, kdysi kultovní brněnské formace Cirkus Cermaque a jedné z nejoceňovanějších moravských kapel současnosti, legendární Květy. Cirkus Cermaque během večera pokřtí novou desku Cermaque – Rodinné album, kterou v březnu 2014 vydalo vydavatelství Indies Scope.

Znovuobnovená kapelní formace okolo písničkáře Jakuba Čermáka (Cermaque) v plné síle. Vlci, draci, poezie, křik a větrná spoušť zanechaná multiinstrumentalistou Kaiou Machem (klarinet, kytara, flétny, vibrafon), violistkou Julií Goetzovou (herecký objev festivalu Next wave), česko-německým basovým virtuózem Ivanem Paisrtem a rytmikou vícemistra světa ve hře na el. bicí Jardy Nogy (kapela Už jsme doma). Energie na podiu, pod ním i nad ním.


V roce 2012 vydala kapela Květy album Bílé včely (taktéž Indies Scope), které bylo vzápětí nominováno na ceny Vinyla a Apollo, vyhlášeno jedinou českou deskou mezi deseti nejlepšími alby na radiu Wave a jedním z pěti nejlepších alb vybraných posluchači radia Proglas.

Info

Cirkus Cermaque + Květy
15. května 2014
Kabinet múz, Brno

vstupné: 140/ 180 Kč

www.facebook.com/events/233399603515395

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články