Zprávy / Festivalové

Zuřivost, stud a masakr: OFF Festival 2018

Zuřivost, stud a masakr: OFF Festival 2018

redakce | Zprávy / Festivalové | 25.02.2018

Bez vtípků a smrtelně vážně - The Brian Jonestown Massacre nebudou chybět při letošním vydání katovického OFF Festivalu, které se uskuteční v termínu od 3. do 5. srpna 2018. Pořadatelé potvrdili další nová jména do svého festivalového line-upu.

Bezmála tři desetiletí tvrdí The Brian Jonestown Massacre, že zachovávají víru v ten pravý, syrový rock'n'roll. Od blues po shoehgaze a zase zpět, od legendárního debutu Methodrone (1995) až po loňskou Don't Get Lost. Jon Hopkins mohl pokračovat v kariéře klasického klavíristy, ale dal přednost moderní elektronice. Krok do budoucnosti IDM prostřednictvím živého setu na OFFu. Na festival se vrací pouliční orchestr Hańba!, který strhl pozornost už při prvním vystoupení v roce 2015.


Žánrovou rozteč podpoří domácí experimentální black Furia a milovníky gospelů, soulu a spirituálů potěší The Como Mamas. Katarzyna Kowalczyk a Łukasz Rozmysłowski aka Coals rozehrají svůj křehký, snový pop a písničkář Moses Sumney představí svůj loňský debut Aromanticism.

Info

OFF Festival 2018
3. - 5. 8. 2018
Katovice, Polsko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články