Zprávy / Festivalové

Obscene Extreme již podvacáté

Obscene Extreme již podvacáté

redakce | Zprávy / Festivalové | 10.07.2018

Tam, kde po sobě šlapou lidé, s respektem. Na trutnovském Bojišti oslaví v termínu od 18. do 22. července své kulaté dvacetiny tradiční festival extrémní hudby Obscene Extreme, který se za dobu své existence stačil stát jednou ze zásadních domácích, potažmo i celosvětových akcí svého druhu. Obscene je nekompriomisní ve svém line-upu a vstřícný ke svým návštěvníkům.

V minulých letech, jako první tuzemská akce, úspěšně expandoval i za hranice státu a představil svou evropskou, americkou, australskou i asijskou odnož. Pódium bez bariér otevřené stage divingu, nejrůznější masky jako jedno ze základních specifik festivalu i děti, které na OEF samozřejmě patří. V úterý 17. července se již tradičně se můžete řádně aklimatizovat a připravit na pre-party. Letos poněkud netradičně s promítáním dokumentárního filmu Slave to the Grind. Projekce začne v 18:00 v klubu District1, který je hned vedle Music klubu Pasáž.


Středeční program bude kompletně patřit kapelám, které si zahrály na úplně prvním ročníku Obscene Extreme. V dalších dnech na vás čeká jediný možný headliner výročního festivalu, grindové legendy Napalm Death. Chybět nebudou ani zásadní holandská death/doom smečka Asphyx, francouzští řezníci Benighted, americká krvavá bruska Exhumed či zběsilý sludge crust švédských God Mother. Těšit se můžete také na pionýry gore grindu Haemorrhage, finské Rotten Sound, death metalové jistoty Suffocation nebo speciální promítání dokumentárního filmu o Nasum - Blasting shit to bits – The Final Show.

Info

Obscene Extreme 2018
18. - 22. 7. 2018
Trutnov (Na Bojišti)
fb událost

Foto © Kevin Estrada

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články