Akce

OFF Festival 2018 přidává ještě Unsane

OFF Festival 2018
03.08.2018 15:00
Katovice, Polsko

Třinácté vydání katovického OFF Festivalu, které se letos uskuteční v termínu od 3. do 5. srpna 2018, rozšiřuje bohatý program o další zajímavá jména. Představí se kapela s kultovním statutem i názvem a legendy nekompromisního sludge noise rocku.

Legendární Unsane zažívají podařený rok. Představili novou desku Sterilize, kterou doprovází i nadšeně přijaté propagační turné a polský label Antena Krzyku navíc vydává dvojité LP s názvem Shattered, Flattered & Covered — A Tribute to Unsane, na kterém mladé noise rockové kapely skládají poctu svým vzorům. Těšit se můžete také na nový projekt Good Night Chicken, za kterým stojí dvojice Artur Kujawa a Tomasz Gołda. Surf, garage, kytary vážně, zběsile a energicky.


I když frontman Kazik hrál na OFFu s mnoha svými dalšími projekty, s Kult v Katovicích dosud nevystoupil. Jejich v pořadí třetí album *Spokojnie** je v Polsku považováno za kapelní opus magnum. Nabízí hudbu zralou, originální, dojemnou, s nadčasovými texty a taky ukázkovým pospunkovým soundem. Letos uplyne neuvěřitelných třicet let od jeho vydání a kultovní formace jej poprvé v plném rozsahu představí živě.

Info

OFF Festival 2018
3. - 5. 8. 2018
Katovice, Polsko
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články