Zprávy / Pozvánky

Pestrý březen v Klubu FAMU

Pestrý březen v Klubu FAMU

redakce | Zprávy / Pozvánky | 08.03.2018

První z letošních pravidelných diskoték Tea Jay Ivo & Hey Key Tančírna #4 se v Klubu FAMU na Smetanově nábřeží v centru Prahy naplno rozjede 8. 3. Stejně jako 9. 3. třetí pokračování kultovního eventu Strain s unikátním mixem nejzajímavějšího českého rapu, aktuální klubové elektroniky a specifické atmosféry.

XYZ project 15. 3. uvede druhou noc ambientních večerů XYZ live session. Pozvání tentokrát přijali Peter Kirn alias Alchemic Harm i duo Touchie Touchie, s jejich meditativním a občas i rytmickým zvukem. Předzvěstí jubilejního 10. ročníku největšího studentského festivalu bude 16. 3. Warm up party Student Festu v klubu FAMU.


Pátek 23. 3. bude v Klubu FAMU patřit partičkám Walden + Wessele + Songs From Utopia + DJ Martin Patras. Fanoušci vinylových desek a všech hudebních artefaktů se v Klubu FAMU sejdou 24. 3. už potřetí na Vinylové burze. Ve středu 28. 3. se bude v Klubu FAMU slavit Student Fest 2018, svátek všech studentů. Poslední březnový den 31. 3. završí pilotní večer FAMU Jazzster #1.

Info

Klub Famu
fb klubu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články