Zprávy / Festivalové

Přípravy na festival Shotgun finišují

Přípravy na festival Shotgun finišují

redakce | Zprávy / Festivalové | 22.08.2017

Přípravy na Shotgun finišují, do startu festivalu zbývá necelé tři týdny. Zpříjemněte si čekání a poslechněte si nejnovější podcast, které pro Shotgun namíchala Olivia, polská propagátorka syrového techna a acidu se zálibou v synťákových zvucích 80. let. Na dalším podcastu pracuje britský producent Pessimist . Oba na festivalu také zahrají, obklopeni vybranou společností jmen Call Super, Kid Drama, Leibniz nebo Paul du Lac.

Pořadatelé zároveň připomínají, že pomalu, ale jistě končí předprodej limitované série vstupenek. Poslední kusy dvoudenních lístků za zvýhodněnou cenu 440 Kč vč. poplatků jsou k dostání na webu portálu goout.cz nebo na nových stránkách festivalu shotgunfestival.com. Jejich koncepce stojí na jednoduchých a srozumitelných základech, které však poskytují maximum informací, včetně toho, jak se k nám nejlépe dostat, ať už autem, autobusem nebo vlakem.


Vzhledem k omezené kapacitě kempu organizátoři doporučují včasnou rezervaci ubytování. Spaní pod korunami stromů sice má svoje kouzlo, ale zkušenost potvrzuje, že pohodlí dřevěných chatek se v případě protančené noci nevyrovná ani ten nejhustší březový háj. Vlastním stanům se nicméně meze nekladou, jak v zalesněné části areálu, tak v blízkosti jezera. Rezervace míst lze vyřídit emailem (kristyna@hradek.cz) nebo po telefonu (485 140 091, příp. 482 757 755).

Info

Shotgun Festival 2017
8. - 9. 9. 2017
Areál kempu Kristýna, Hrádek nad Nisou

www.facebook.com/events/1638378106462863
www.facebook.com/shotgunfestival
www.shotgunfestival.com

Foto © Theresa Baumgartner

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články