Akce

Rock for Churchill ohlašuje první DJe

Rock for Churchill 2018
24.08.2018 12:00
areál Myslivna, Vroutek

Festival Rock for Churchill zveřejnil jména prvních čtyř zahraničních DJs. V tanečním šapitó budou své beaty mixovat Alix Perez, Hybrid Minds, Gridlok a Benny Page. Po loňské vydařené premiéře se vrátí do Vroutku Red Bull Music Stage. Na střeše autobusu se letos představí Chaozz, PSH, Paulie Garand, Trosky, ABOP, Katarzia + Pjoni, Android Asteroid a Noisy Pots. Rock for Churchill proběhne 24. a 25. srpna ve Vroutku. Na hlavním pódiu se představí Lamb, The Subways, The Asteroids Galaxy Tour, Luciano a spousta dalších.

V Belgii narozený DJ a producent je považovaný za jednoho z nejinovativnějších producentů současné drum and bass scény. Alix Perez na scéně vyniká kombinací originálních melodických prvků, vokálů a nekompromisně čistého a basového zvuku. Hybrid Minds je producentské duo, které tvoří Josh White a Matthew Lowe. Se svým velkým citem pro melodii a rytmus určují svěží směr liquid drum and bass. Během několika málo let se jim podařilo spolupracovat s těmi nejprestižnějšími značkami jako UKF, Liquicity nebo Spearhead.


Průkopník drum and bass zvuku a ikona americké dnb scény Gridlok patří mezi nejuznávanější producenty žánru. Gridlok bude servírovat drum and bass z ulice, syrový taneční chaos plný emocí a nespoutané vášně. Benny Page je zásadní představitel raggajungle/dnb scény, který proslul svými těžkotonážními tanečními tracky a perfektními mixy. Momentálně pracuje na svém prvním studiovém albu, na kterém se představí hlasy jamajských legend jako Big Youth, Beenie Man, Popcaan nebo Protoje.

Info

Rock for Churchill 2018
24. - 26. 8. 2018
areál Myslivna, Vroutek
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články