Akce

Slim Cessna's Auto Club v Kabinetu

Slim Cessna's Auto Club (us)
18.06.2018 20:00
Kabinet múz, Brno

Slim Cessna's Auto Club byli před časem označeni magazínem Spin za nejlepší koncertní kapelu v Americe a co předvedli na všech svých předešlých koncertech v Praze či na festivalu Colours of Ostrava, toto tvrzení potvrdilo. Slim Cessna a Munly Jay Munly, dva charismatičtí frontmani se neustále přetahují o pozornost publika, jejich role nejsou nijak pevně určené, oba si dokáží svůj prostor obhájit a pohlídat.

Vyšinutá kázání střídají zpěvné refrény, drtivé slovní eskapády "odlehčují" trylky country vyhrávek, často pěkně zboostřených, to aby nebylo pochyb, že nejsme nikde v poklidných nížinách kolem Nashvillu, nýbrž v drsných horách Skalistých. Slim Cessna's Auto Club jsou vlastně spasitelé country music jako takové. Díky svým stylovým výletům, vlivům punku nebo gothic rocku a nevyčerpatelné zásobě černého humoru zatím tuto poněkud prohnilou a zamřelou americkou klasiku drží elegantně a originálně nad vodou.


Málokteré kapele se podařilo za tak krátkou dobu zapustit kořeny tak hluboko v současné kytarové scéně. Začátky Tomáš Palucha se nesly v duchu spolupráce dvou kytar, současnost ceněné kapely ale zahrnuje plnou sestavu, která dodává hudbě TP až osudový rozměr. Tomáš Palucha letos vydávají nové album, které představí na společném turné s Hill Dunes.

Info

Slim Cessna's Auto Club (us) + Tomáš Palucha + Hill Dunes (us)
18. 6. 2018 20:00
Kabinet MÚZ, Brno
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články