Akce

Soulkostel navštíví Kalle i Povodí Ohře

Jednota Soulkostel feat. Povodí Ohře, Kalle
15.09.2018 16:00
Soulkostel, Vernéřovice

Volné sdružení promotérů Jednota zmobilizovalo své hardcore jádro a každý jeho člen pozval do Soulkostela jednoho interpreta. Čekejte experimenty i opojný tanec, dobře zásobený bar i čerstvý vzduch sudetských lesů. A taky šest koncertů a afterparty.

V sobotu 15. září v jedinečných kulisách Soulkostela zahraje například Lišaj, který letos navázal na svou prvotinu Szara neméně vydařeným albem Mezina (vydali Genot Centre). Společné i sólové sety pak předvedou White Wigwam a Rouilleux. Čekejte abstraktní rytmické vzorce snované s pavoučí trpělivostí i hudbu s lehkostí překračující (mnohdy i extrémní) žánry.

Duo Veronika Buriánková a David Zeman netřeba představovat – intimní hudba Kalle zasáhla bezpočet z nás, ať už z desek Live from the Room a Saffron Hills anebo z intenzivních koncertů. Pomyslný kontrast vytvoří Povodí Ohře a jejich strhující nápor špinavého country a neurvalého rocku i esence desperátství, které se rádo noří pod hladinu lahve, ale přes její sklo nevidí svět v zamlžených, ale o to ostřejších konturách.

Na závěr vystoupí hlukař Paregorik, průvodci vstříc noci pak budou COOP DJs, což může znamenat cokoliv, například opojení na samém sklonku léta. Koncerty proběhnou v jedinečné lokalitě Soulkostela, který kromě neopakovatelných kulis nabídne i dobře zásobený bar i možnost stanování či noclehu uvnitř (spacáky vlastní).

Info

Jednota Soulkostel feat. Kalle, Povodí Ohře, Rouilleux, White Wigwam, Lišaj a Paregorik
15. 9. 2018
Soulkostel, Vernéřovice
facebook akce

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články