Zprávy / Festivalové

Soutěž Fototalent 2018 spuštěna

Soutěž Fototalent 2018 spuštěna

redakce | Zprávy / Festivalové | 19.06.2018

Jste kreativní? Máte talent? Předveďte se. Další ročník fotografické soutěže je tady. Základní kolo probíhá do 15. 9. 2018. Veletrh a festival současné fotografie Fotoexpo 2018 vyhlašuje ve spolupráci s odbornými médii a partnery fotografickou soutěž Fototalent 2018.

Umíte se na svět dívat očima fotografa a baví vás výzvy? Ať už hledáte inspiraci v přírodě, lidech nebo technických věcech, Vaše fotografické schopnosti prověříme v rámci třech zajímavých témat:

1. Krása hor
Hory zahalené v mlze nebo v paprscích světla, za ranního rozbřesku nebo naopak při západu slunce, mírné kopce, strmá skaliska či hrozivě vyhlížející štíty velehor. To vše dává pocit monumentálnosti a něčeho vyššího. Skoro jako byste se sami stali součástí pomyslného nebe. Zachyťte krásu hor a zprostředkujte ten úžasný zážitek.

2. Umělecký akt
Ženské či mužské tělo je inspirací mnoha fotografů a často i prvním důvodem proč vzít do ruky fotoaparát. Ladné křivky, hra světla a stínu a rozmanitost lidských siluet dávají nepřeberné množství možností pro kreativitu a fantazii.

3. Opuštěné budovy
Zub času na nich nechal svůj otisk. Důvody proč jsou prázdné a opuštěné jsou různé. A možná právě ono tajemství je to, co je na nich fascinující. Popusťte uzdu své fantazii a zaznamenejte příběhy opuštěných budov. Možností ztvárnění je mnoho.

Zpracovaná témata zasílejte na e-mail fototalent@terinvest.com do 15. 9. 2018. Ke snímku je nutné dodat název snímku, místo pořízení fotografie, zvolené téma, jméno a příjmení autora, telefonické a korespondenční spojení. Odborná porota rozhodne o nejlepší fotografii každé kategorie. Vyhlášení výsledků soutěže a předání hodnotných cen proběhne při příležitosti konání veletrhu Fotoexpo 2018, dne 20. 10. 2018 v prostorách Národního domu na Vinohradech.

Info

Fotoexpo 2018
fb festivalu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články