PLAYER FM

Novinky / Festivalové

Festivalové

Startuje jubilejní Beats for Love

Startuje jubilejní Beats for Love

|

Termín 5. – 8. července bude v industriální oblasti Dolních Vítkovic patřit jubilejnímu 5. ročníku Beats for Love. O tom, že se tato akce právem pyšní titulem největšího tanečního festivalu ve střední Evropě, svědčí line-up nabitý zvučnými jmény. Letošním hlavním headlinerem bude sám hvězdný Fatboy Slim.

Milovníky elektronické hudby kromě něj roztančí bezmála 400 dalších interpretů z celého světa. Ti si budou pomyslnou hudební štafetu předávat na 13 různých pódiích. Novinkou letošního ročníku bude o polovinu větší festivalový areál a velká Love stage s taneční plochou o rozloze 20 000 metrů čtverečních, na které se představí ty největší hvězdy. Neodmyslitelnou součástí bude tradičně i bohatý doprovodný program. V rámci něj si návštěvníci na vlastní kůži vyzkouší například triky skateboardových mistrů, zahrají si na graffity umělce, zařádí si ve světě virtuální reality nebo si zajezdí na třicet metrů vysoké skluzavce. Ti, kteří nepřestávají lovit nové adrenalinové zážitky, si navíc budou moci zahrát na Spidermana na pavoučí stěně Hoover wall.


V roli hlavních star kromě již zmiňovaného Fatboy Slima vystoupí Chase & Status, Wilkinson, Sigala nebo třeba Headhunterz. Na své si přijdou i obdivovatelé ženské krásy, ti by si rozhodně neměli nechat ujít vystoupení půvabných dýdžejek Miss K8 a Lady Waks. Kromě nepřeberného množství hvězd ze světa elektronické hudby budou k vidění i zástupci jiných hudebních stylů. Strhující show předvedou interpreti jako třeba Majk Spirt & H16, Marpo & Troublegang, Midi Lidi nebo N.O.H.A. Pořádnou zábavu zaručí i Jäger truck s Jägermeister DJs, kde poteče ledově namražený Jägermeister proudem až do časných ranních hodin.

Pokud chcete na vlastní kůži zažít unikátní atmosféru festivalu Beats for Love, dorazte v termínu 5. – 8. července do areálu Dolních Vítkovic v Ostravě. Další informace naleznete na b4l.cz.

Info

Beats for Love 2017
5. - 9. 7. 2017
Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

www.facebook.com/events/871120126355966
www.facebook.com/beats.for.love

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Festivalové

We Are Family: Brněnská 16

We Are Family: Brněnská 16

redakce |
Dramaturgové Brněnské 16 vybírali soutěžní filmy z více než 700 přihlášených snímků. O ceny se v říjnu nakonec utká 42 krátkých filmů.
Prague A Capella Festival podruhé

Prague A Capella Festival podruhé

redakce |
Prague A Cappella Festival je určen nejen příznivcům vokální hudby, ale i hudebníkům a zpěvákům. Třídenní workshop pod vedením skupiny Skety.

xp recenze

Sparks - Hippopotamus 90% Sparks - Hippopotamus
Warpaint - Heads Up 60% Warpaint - Heads Up
Repelent SS - Repelent SS % Repelent SS - Repelent SS
Horkýže Slíže - Pustite Karola 70% Horkýže Slíže - Pustite Karola
Mogwai - Every Country's Sun 90% Mogwai - Every Country's Sun
Motörhead - Under Cöver 90% Motörhead - Under Cöver
Mono - Requiem for Hell 80% Mono - Requiem for Hell
M.I.A. - AIM 60% M.I.A. - AIM

Akce

zrní (do 11/10)
aeroskola (30/9)
blues alive (do 18/11)
literární klub (do 28/9)
bluefest (do 13/11)
struny podzimu (do 9/11)