PLAYER FM

Kontakt

Kontakt

Dobrý den, jmenujeme se Full Moon Zine, nebo taky FMZine, a naše kancelář se nachází... vlastně nikde. Pronajali jsme si texaskou obytnou lokomotivu a jezdíme pro trasách, které nezajišťují České (polo)dráhy, a těch ji čím dál víc. Jezdíme všude a nikde, a jestli chcete čekat na nástupišti, stačí ručně vyrobená jízdenka, plácačku a sluchátka máme erární. Taky wifinu, gril na zeleninu a troubu na buchty. Prosíme pište slovy a volejte hlasitě, jsme stále na příjmu.

Možná budete zmatení našimi přesahy nebo tím, kolik toho stíháme a kolik ještě chceme. Jsme fanoušci. Chodíme na koncerty, kupujeme desky, někteří z nás mají kapely, jiní pořádají koncerty. Hledáme čtenáře. Hledáme i ty, co chtějí psát. Píšeme pro lidi, pro které muzika není jenom kulisa do auta, pro lidi, kteří se nebojí nových jmen, a pro lidi, kteří dlouho snídají, protože průměrný Full Moon má 128 stran a 350 tisíc znaků. A Full Moon Zine má i 10 tisíc znaků na stránku a patnáct románů na sto webových stránek. Rokenrol, country, elektronika, hiphop, jazz, metal, pop, folk - na tom nezáleží. Nikdy nám nedocházejí superlativy. Jsme profesionální fanoušci. A víme, že v tom nejsme sami.

Nahoře nad námi je hlavička Smile Music s.r.o., která zastřešuje a dává celkový smysl veškerému pinožení. Smile Music představuje spojení hudebního magazínu Full Moon, hudebního portálu musicserver.cz, hudebních časopisů pro všechny hard-generace Fakker a Spark a fanouškovské hudební databáze Xplaylist. Smile Music je mediální agentura, mediální magnát s ručením neomezeným.

Full Moon
Vršovická 16
101 00 Praha 10 Vršovice

e-mail, ústředí: info@xplaylist.cz
maxim, šéfboss fullmoonzine.cz: info@fullmoonzine.cz

facebook: www.facebook.com/fullmoonmag
last.fm: www.last.fm/user/fullmoonhq / www.last.fm/group/Full+Moon+Mag
twitter: www.twitter.com/fullmoonmag / www.twitter.com/fullmoonlive

thelma (do 14/1)