Merch


S merchem se to má tak jako s každým jiným zbožím. Chcete, aby vás lidi znali, aby vás kupovali? Chcete se prodávat, ale zároveň se nechovat jako děvky? Propagujete svoje logo, ale té chytré svini Kleinové nechcete dát za pravdu? Nabízíme hodně, chceme za to lásku, a že něco stojí, je jen jedním z výrazů vaší náklonnosti. Definici vztahu máme za sebou a vůbec bych se neobtěžoval skloňovat obchod, kdyby zároveň naše cajky nebyly tak krásné a pomilováníhodné. Co tady máme, dvojtečka.

Starší čísla časopisu Full Moon, starší, nejstarší i ty nejnovější. Ve speciálních edicích a nabídkách. Starší kusy jednotlivě, ale taky v dárkovém balení Lucky Numbers (prvních třináct nebo rovnou dvacet, záleží, na kolik se cítíte). Čísla tištěná, ale i v elektronické verzi ve všech dostupných formátech, dokonce i v těch, které nejdou přečíst na ničem jiném než na velkoplošné obrazovce firmy Omega. Neuznáváte klasické časopisy nebo neuzvednete stránku? Chápeme, vyřídíme. I když – fakt někomu stačí pidiformát o třech pixelech? Podívejte se na ty obálky, čichněte ke smradu tiskárny, nejlepší pižmo technopřírody. Obálky jsou tak skvělé, že chystáme vánoční sadu pexesa a výstavu v Rudolfinu. Zdravíme Carton Clan. Pořád málo? To nejlepší nakonec, pro skutečné fanoušky psaného slova, kteří mají pěkný fotky a další vizuálky v paži. Apačka: Reader, velké psaní na malém formátu, kde se dozvíte o tom, že metal je stejně opravdový jako country a že oba jsou to styly, které ještě pořád neznáte. Další.

Součástí některých čísel jsou i zvukové přílohy, což je v případě hudebního časopisu jaksi na místě a vlastně stejná blbost, jako dneska vydávat tištěný papír. Cédéčka? Cože? Berte jednotlivá čísla s Drain, s živáky Radia Wave, s dývkem tajnosnubného Optical Frameworks nebo dokumentem Punk in Africa, jedno číslo bylo a je k mání s cedlem Skupiny Štěstí a Bonuse, lahůdkou je pak kompaktní split Five Seconds to Leave / esazlesa nebo aktuálně Illegal Illusion. Samostatně nabízíme blackmetalové litanie na sedmipalci Boris / Saade, kompakt Goro s nádherným artworkem Musy a debutové růžové album Saade.

Jasně, zajímá vás doprovodný bakšiš. Takže stajlo plakát Full Moon, se stejným logem i taška přes ramínko (dost sexy), placky (dost ostrý) a samozřejmě trička, drezy (žůžový bílý lem na barevných rukávech) a tílka (růžové pro kluci). Chystáme kšiltovky, bejzbolky a sluneční mouchy, ve vzdálenější budoucnosti ještě vidíme kapsář, kuchyňskou zástěru a tangáče. Hello Dolly, Hello Buster.

Pro ty, co projeví zájem, vyvinou nějakou aktivitu, budou se chtít zapojit do obsahové náplně webu nebo budou číhat na nepochybně pochybné soutěže, chystáme lupeny na koncerty menších, středních i velkých kapel, dárkové kupony do tetovacího studia nebo low-costové letenky do mongolských ajmagů. Ještě pořád čekáte? Vedle ruky máte tužku: info@xplaylist.cz.

Objednávkový scénář a další parametry najdete zrovna tady: http://fullmoonmag.bigcartel.com/products

A kdo si netyká s e-shopem, může rovnou na přepážku: info@fullmoonmagazine.cz nebo +420 775 225 838