Akce

The Hunters naposledy živě

The Hunters (ca) + Lazer Viking
17.05.2018 21:00
Klub Joe, Praha

Všechno dobré musí jednou skončit. The Hunters mají před sebou poslední evropské turné. Potřetí a naposled u nás. Kdo viděl kapelu v akci ví, že vás čeká zážitek, na který se nezapomíná. Proslulá energická show bez zbytečných kudrlinek. Čistá dávka rock'n'rollu okořeněná originálním přístupem, který umí jen oni.

The Hunters ušli pořádný kus cesty. Kapelu založili v roce 2005. Za 13 let stihli vydat split album s Miracles a 3 samostané alba. Poprvé na sebe upozornili albem Promises. Především skladbou Van Party Forever, která zazněla na každé show. Poté přišlo druhé album – Art Electric, které zbořilo veškerá očekávání. Art Electric nemá žádné slabiny i díky tomu, že ho produkoval Matt Allison (Annie Lennox, Alkaline Trio, Rise Against). Aby toho nebylo málo, letos vydali své poslední 4 skladbové album Black Eyes.


The Hunters doprovodí pražský svéráz Lazer Viking. Pomník rock'n'rollovýmu neumětelství, přehnaný glamový pompéznosti a absolutnímu kýči současnýho punku, kterej má tu drzost se ještě brát vážně. Zvuk do posledního tónu vykradenej z oaklandský young oldies a bubblegum queer-garage scény, všechno na čtyři a texty vyzdvihující krásu lidský průměrnosti v její největší špíně.

Info

The Hunters (ca) + Lazer Viking
17. 5. 2018 21:00
Klub Joe, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články