Zprávy / Pozvánky

Hudební zážitky od umělecké skupiny XYZ

Hudební zážitky od umělecké skupiny XYZ

redakce | Zprávy / Pozvánky | 01.02.2018

Audiovizuální kolektiv XYZ project představuje novou sérii večerů zaměřující se nejen na elektronickou hudbu a inovativní spojení světelných a hudebních zážitků. Představuje i nový koncertní koncept.

Historicky první XYZ Live session otevře Alfred Czital, jeden ze zakladatelů pražského kolektivu Harmony Records. Mladý producent se ve svém live setu vydává po vlnách přírodních a organických melodií, jimž diváci mohou podvolit své vědomí. Oliver Torr je jedním ze zakladatelů XYZ projektu a také stejnojmenného labelu, hudebním aktivistou na elektronické hudební scéně. Jádro jeho vystoupení bude založené na používání páskových smyček, kytarových efektů a samplů, na využití modifikovaných zářivkových těles a startovacího zvuku žářivek. Po samostatných vystoupeních bude následovat společná improvizace. Večer zakončí svým ambientním/noise DJ setem Schaumstoff z uměleckého uskupení Gojo, stojící také za sérii večírků Priaum.


Další edice XYZ live session je naplánována na 15. března a vystoupí na něm multiformátový umělec a novinář Peter Kirn. Další hosté budou odtajněni v průběhu února.

Info

XYZ live sessions:
Afred Czital + Oliver Torr
1. 2. 2018 20:00
Klub FAMU, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články