Zprávy / Pozvánky

Velký letní lov Art of Hunt zná své vítěze

Velký letní lov Art of Hunt zná své vítěze

redakce | Zprávy / Pozvánky | 06.07.2018

Jägermeister už v rámci projektu Art of Hunt „ulovil“ dva mladé talenty. Ocenění Art of Hunt v hudební kategorii vybojoval raper Indigo. Nejvíce hlasů mezi mladými kreativci, kteří se točí kolem streetwearové módy, získal Jakub Ra. Velký letní lov v říjnu završí velkolepý Jägermeister mejdan.

Kampaň Art of Hunt se rozběhla už v květnu, kdy se na YouTube a na sociálních sítích představili ambasadoři projektu: DJ a hudební producent Jakub Strach aka NobodyListen a designer Zbyněk Štandera, který lovce originální módy obléká do streetwearového oblečení My Dear Clothing. Oba meistěři nejprve našli tři nejtalentovanější kandidáty z oborů, ve kterých se pohybují. Poté už se do hlasování zapojili fanoušci a v každé oblasti zvolili toho nejlepšího. S oběma vítězi, kteří ve své kategorii získali nejvíce hlasů, ambasadoři během léta vytvoří společné projekty. Jak se práce na jejich projektech vyvíjí, bude možné průběžně sledovat na sociálních sítích Jägermeisteru. V rámci hudební kategorie NobodyListen představil tři mladé hudebníky jménem Calin, Indigo a Kyle Junior. Nejvíce hlasů „ulovil“ raper Indigo. Zbyněk Štandera zvolil do své kategorie tři mladé kreativce, kteří se točí kolem streetwearové módy. O vítězství v jeho kategorii bojovali návrháři Marie, AiM – Michaela a Jakub Ra. Nejvíce hlasujících získal Jakub Ra.

Velký letní lov Art of Hunt vyvrcholí v sobotu 6. října velkolepým mejdanem v pražských Kasárnách Karlín, kde ambasadoři a vítězové obou kategorií představí svá společná díla.

Info

Art of Hunt
6. 10. 2018
Kasárna Karlín, Praha
web akce

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články