PLAYER FM

Novinky / Festivalové

Festivalové

Vše nejodpornější: Fekal Party XIX.

Vše nejodpornější: Fekal Party XIX.

|

Spravedlnost není slepá, má jen špatný čich,
zkus ji zlatem podplatit a rozpáře ti břich!
Místo meče toaletní štětku hrdě třímá,
ona prostě realitu trochu jinak vnímá!

Letité půlnoční modlitby ve vysvěcené kadibudce byly konečně vyslyšeny, se slzami dojetí představují pořadatelé headlinera letošní Fekal Party, rakouské Schirenc Plays Pungent Stench. Těšme se na kultovní songy z ještě kultovnějších alb For God Your Soul... For Me Your Flesh či Been Caught Buttering, na chorobný zvuk a nemocná sóla, která vás zkroutí do nepřirozených poloh. Švédští grindoví farmáři Birdflesh se konečně uvolili a vytáhnou své zadky na srpnový dýchánek do Prahy. Je k tomu ta nejlepší příležitost, letos oslaví čtvrtstoletí existence. Lze jen doufat, že si sebou nepřivezou plechovku rybiček "Surströmming".

Francouzští maséři Sublime Cadaveric Decomposition vydávají letos po šesti letech novou studiovku Raping Angels in Hell, která navazuje na jejich starší jak death metalová, tak i grindová alba. Pařížané přiletí na pražské letiště francouzským vojenským letadlem, které speciálně pro Fekal Party pomohlo pro tuto příležitost uvolnit Česko-francouzské kulturní centrum za drobné intervence M.Kundery. Kolumbijští Carvivore Diprosopus propašujou do Vopice notnou porci legálního brutal death metalu. V posledních letech se zabydleli ve Španělsku, na plakáty ale píšeme Kolumbie, líp to vypadá.


Death metaloví Gutlist, jsou usměvaví fakíři z daleké Indie, kteří vás donutí zalehnout na lůžko s hřeby a pak si Vvám sednou na břicho. V naší provincii již měli tu čest, vymetli pódia na Obscene Extremu a Brutal Assaultu, teď je čeká Modrá Vopice. Grindcoroví Bolesno Grinje z Chorvatska letos též poprvé na Fekálce. Lidé je tu mají rádi, když mluví pomalu, je jim rozumět, ale to není ten pravý důvod. Z jejich živých setů je jasné, že je tahle muzika stále baví a nemusí se přemáhat, aby vylezli na stage. Mimochodem, strejda bubeníka pronajímá na léto pěkný domeček kousek od Splitu, tak si když tak řekněte o kontakt.

Na Fekal Party 2017 budete mít možnost dál shlédnout kandské crust/grindové Wake, ulítlé amíky Backslider, ostravské goregrindery Carnal Diafragma, slovenské sludge/grindové Human Humus, brněnské "pigstózní" Kandar, z Pardubic prý konečně dorazí Needful Things, americké slamaře Splattered, československé Bowel Fuck a pražské gore hvězdy Pothead.

Info

Fekal Party 2017
26. 8. 2017 12:00
Modrá Vopice, Praha

www.facebook.com/events/1734507536872906
www.facebook.com/fekalparty
www.facebook.com/Modra-Vopice

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Festivalové

Brutal Assault s Celeste i Unsane

Brutal Assault s Celeste i Unsane

redakce |
Poslední ​​letošní​​ update kapel​​ na Brutal​​ Assault​​.​​V​​ sestavě​​ jsou​​ nově ​​Dodecahedron, Celeste​​ nebo ​​Full ​​of​​ Hell, ​​kteří ​​nahradí vypadlé Nail…
Rock for People potvrzuje The Prodigy

Rock for People potvrzuje The Prodigy

redakce |
Na divokou jízdu v rytmu The Prodigy se příští léto mohou těšit návštěvníci festivalu Rock for People. Pořadatelé ohlašují ještě Sick Puppies...
Na Pohodě 2018 zahraje také Fink

Na Pohodě 2018 zahraje také Fink

redakce |
Jedna z nejvýraznějších postav elektronického labelu Ninja Tune, písničkář a producent Fin Greenall aka Fink, zahraje na festivalu Pohoda.
Další várka jmen pro CTM 2018

Další várka jmen pro CTM 2018

redakce |
Letošní téma Turmoil naváže na loňský motiv Fear Anger Love. Berlínský CTM Festival potvrzuje Boys Noize, Antwood i Scotta Kellyho z Neurosis.

xp recenze

Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art 80% Black Lips - Satan’s graffiti or God’s art
Actress - AZD 80% Actress - AZD
Hradišťan - Pozdraveno budiž světlo 100% Hradišťan - Pozdraveno budiž světlo
Neil Young - The Promise 80% Neil Young - The Promise
Noel Gallagher's High Flying Birds - Who Built the Moon? 80% Noel Gallagher's High Flying Birds - Who Built the Moon?
Zvíře Jménem Podzim - Zvíře jménem Podzim 100% Zvíře Jménem Podzim - Zvíře jménem Podzim
Taylor Swift - reputation 80% Taylor Swift - reputation
Elton John - Diamonds (deluxe version) 100% Elton John - Diamonds (deluxe version)

Akce

We All 18

Klubovna 2. patro, Praha
franz ferdinand (do 9/3)
jazz fest (18/12)
Animal Music (do
thelma (do 14/1)