PLAYER FM

Novinky / Festivalové

Festivalové

Vše nejodpornější: Fekal Party XIX.

Vše nejodpornější: Fekal Party XIX.

|

Spravedlnost není slepá, má jen špatný čich,
zkus ji zlatem podplatit a rozpáře ti břich!
Místo meče toaletní štětku hrdě třímá,
ona prostě realitu trochu jinak vnímá!

Letité půlnoční modlitby ve vysvěcené kadibudce byly konečně vyslyšeny, se slzami dojetí představují pořadatelé headlinera letošní Fekal Party, rakouské Schirenc Plays Pungent Stench. Těšme se na kultovní songy z ještě kultovnějších alb For God Your Soul... For Me Your Flesh či Been Caught Buttering, na chorobný zvuk a nemocná sóla, která vás zkroutí do nepřirozených poloh. Švédští grindoví farmáři Birdflesh se konečně uvolili a vytáhnou své zadky na srpnový dýchánek do Prahy. Je k tomu ta nejlepší příležitost, letos oslaví čtvrtstoletí existence. Lze jen doufat, že si sebou nepřivezou plechovku rybiček "Surströmming".

Francouzští maséři Sublime Cadaveric Decomposition vydávají letos po šesti letech novou studiovku Raping Angels in Hell, která navazuje na jejich starší jak death metalová, tak i grindová alba. Pařížané přiletí na pražské letiště francouzským vojenským letadlem, které speciálně pro Fekal Party pomohlo pro tuto příležitost uvolnit Česko-francouzské kulturní centrum za drobné intervence M.Kundery. Kolumbijští Carvivore Diprosopus propašujou do Vopice notnou porci legálního brutal death metalu. V posledních letech se zabydleli ve Španělsku, na plakáty ale píšeme Kolumbie, líp to vypadá.


Death metaloví Gutlist, jsou usměvaví fakíři z daleké Indie, kteří vás donutí zalehnout na lůžko s hřeby a pak si Vvám sednou na břicho. V naší provincii již měli tu čest, vymetli pódia na Obscene Extremu a Brutal Assaultu, teď je čeká Modrá Vopice. Grindcoroví Bolesno Grinje z Chorvatska letos též poprvé na Fekálce. Lidé je tu mají rádi, když mluví pomalu, je jim rozumět, ale to není ten pravý důvod. Z jejich živých setů je jasné, že je tahle muzika stále baví a nemusí se přemáhat, aby vylezli na stage. Mimochodem, strejda bubeníka pronajímá na léto pěkný domeček kousek od Splitu, tak si když tak řekněte o kontakt.

Na Fekal Party 2017 budete mít možnost dál shlédnout kandské crust/grindové Wake, ulítlé amíky Backslider, ostravské goregrindery Carnal Diafragma, slovenské sludge/grindové Human Humus, brněnské "pigstózní" Kandar, z Pardubic prý konečně dorazí Needful Things, americké slamaře Splattered, československé Bowel Fuck a pražské gore hvězdy Pothead.

Info

Fekal Party 2017
26. 8. 2017 12:00
Modrá Vopice, Praha

www.facebook.com/events/1734507536872906
www.facebook.com/fekalparty
www.facebook.com/Modra-Vopice

Relevantní články

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Festivalové

Abrakadabra: PAF odhaluje první jména

Abrakadabra: PAF odhaluje první jména

redakce |
Šestnáctý ročník Přehlídky filmové animace a současného umění zve na minulé i současné obrazové manipulace i premiéry nových projektů klubových světoběžníků.
Vítězem Be2Can je film 120 BPM

Vítězem Be2Can je film 120 BPM

redakce |
Čtvrtý ročník festivalu Be2Can přilákal v Praze 6500 filmových fanoušků a uvedl 12 nejnovějších snímků ze tří prestižních festivalů.

xp recenze

Pink - Beautiful Trauma 80% Pink - Beautiful Trauma
Marilyn Manson - Heaven Upside Down 70% Marilyn Manson - Heaven Upside Down
The Rasmus - Dark Matters 70% The Rasmus - Dark Matters
Liam Gallagher - As You Were 70% Liam Gallagher - As You Were
Imodium - Element 80% Imodium - Element
Hurts - Desire 80% Hurts - Desire
Kamasi Washington - Harmony Of Difference 90% Kamasi Washington - Harmony Of Difference
Olympic - 66 nej + 1 80% Olympic - 66 nej + 1

Akce

mfdf (do 29/10)
kino brasil (do 5/11)
blues alive (do 18/11)
bluefest (do 13/11)
fleet foxes (do 8/11)