Zprávy / Nové desky

Vyjde nové album The Shookies

Vyjde nové album The Shookies

redakce | Zprávy / Nové desky | 01.03.2019

Sooner or Later, tak zní název zbrusu nové desky olomoucko-brněnské kapely The Shookies. Novinka vznikla ve spolupráci s producentem Tomášem Neuwerthem ve studiu Animan v Kopřivnici a částečně také v malebné vesničce na Vysočině, kam se kapela přesunula během podzimu loňského roku.

Přestože se od dob vydání debutové desky Great Test Hits (2014) složení kapely částečně obměnilo, The Shookies si stále zakládají na osobitém zvuku, nebojí se experimentovat a jsou otevření rozličným žánrům, což je z novinky Sooner or Later patrné. Na albu, které obsahuje celkem deset skladeb, se podílelo hned několik hostů – členové Moravia Big Bandu Vít Komárek (trumpeta), Pavel Kolář (saxofon) a Jan Jílek (trombón), dále sólista Zlínské filharmonie Rudolf Linner (lesní roh) a zpěvačka Daniela Dina Sedláčková.

The Shookies pokřtí nové album na třech místech. První koncert se uskuteční 13. března v olomouckém Jazz Tibet Clubu, kde kapela vystoupila naposled v srpnu 2018 po boku legendární irské kapely Interference a Glena Hansarda. Poté se The Shookies vrátí do původně domácího Vysokého Mýta (16. března) a tour završí 21. března v brněnském klubu Melodka.

Info

The Shookies
fb kapely

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.