Zprávy

Aiko s novým songem

Aiko s novým songem

redakce | Zprávy | 23.06.2021

S netradičním konceptem přichází zpěvačka Aiko. Vydává nový videoklip, který bude na pokračování. První díl začíná písničkou Daughter Of The Sun, který vypustila do světa v pátek 18. června. Jak však celý příběh dopadne se fanoušci dozví v navazujícím klipu Gemini, který vyjde na konci července. Aiko tak vydává další novinku, kde hlavní dominantou je scénický tanec a oslava ženské síly. Ta se objevila již v její předchozí tvorbě, zejména v klipu Power.

„Vždy mě velmi bavily příběhové videoklipy, které diváka vtáhnou do děje a zároveň dodají ještě hlubší smysl samotné písni. Ještě více jsem pak tedy obdivovala ty, které jsou formou krátkého filmu, je za tím vidět plánování, přemýšlení nad celkem a proto jsem chtěla také něco takového vytvořit. Obě písně jsme společně tvořili se stejným producentem, Stevenem Ansellem. Písně mají sice naprosto opačné nálady, ale i to je to, co mě baví - změna nálady, posun děje v příběhu.“

Klip je plný emocí, které jsou prožívaný naplno a bez zábran. V Daughter of the Sun zpěvačka Aiko vystupuje jako hlavní vypravěč. „Kdybych měla popsat lásku jedním slovem, řekla bych teplo. Ten příjemný hřejivý pocit když jste poblíž někoho, s kým je Vám dobře. Nadcházející single Daughter of the Sun jde ale ještě hlouběji a zkoumá pocity, kdy Vás člověk natolik uchvátí, že máte pocit, že je všude kolem Vás, topíte se v nich,“ vysvětluje význam klipu Aiko. Jak však děj dopadne se dozvíme v navazujícím klipu Gemini, který vyjde na konci července.

více o minulém singlu zde

Info

Aiko
Fb interpretky

foto © se svolením Aiko

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

První ročník Raveyard Festivalu

redakce 28.07.2021

Po vydařeném nultém ročníku se boskovicko-brněnská Mindicted Crew vrací na Panský dvůr Boskovice.

Rock for People Hope odhaluje kompletní program

redakce 28.07.2021

Švédští Mando Diao se dostali do širšího povědomí díky albu Hurricane Bar, pětice představí v Hradci Králové novou desku.

Unikátní koncept Glorchestra podpoří obnovu kulturních památek

redakce 27.07.2021

Spojení klasického orchestru a moderních hudebních žánrů doplněné jedinečnou scénografií a světelnou show, to je projekt Glorchestra.

Tolstoys v singlu Chýbanie popisují vlastní rozchod

redakce 27.07.2021

Píseň Chýbanie pravdivě a upřímně odhaluje příběh, který oba hlavní protagonisté Tolstoys zažívali na vlastní kůži, obrací se ale také k rituálům našich předků.

La Banda de Contenedor mají fiestu

redakce 27.07.2021

Podobně, jako recykluje starý šrot na hudební nástroje, přistupuje i k žánrům: od popu přes elektronickou hudbu k psychedelii, od éterických vokálů k rapovým deklamacím.

Hudebně ozdravná kúra představí Petra Linharta, něco něco a další

redakce 26.07.2021

Hudebně ozdravná kúra představí v Mariánských Láznách Beatové družstvo, něco něco nebo Nauzea Orchestra.

Respect Festival zahajuje Itamar Borochov Quartet

redakce 26.07.2021

Itamar Borochov čerpá podobně jako Cohen z geograficky pestrého odkazu svých předků a stejně jako on dokázal svůj talent plně rozvinout v tvrdé konkurenci.

Between the Planets, singl z nového alba

redakce 26.07.2021

Between the Planets v čele s producentem Martinem Spacoshem představují první singl z nového alba Parallel World.

Festival Meeting Brno je za dveřmi

redakce 25.07.2021

Festival otevře téma pravdy i ohýbání skutečnosti a nabídne široké spektrum akcí od divadla přes sochařské umění až po večer s ukrajinským jídlem.

Jinčí čin láká na Miss Petty či Bert & Friends

redakce 25.07.2021

Kdy jste se naposledy cítili šťastní? Jak štěstí hledat a jak ho neztratit? A existuje vlastně štěstí? Letošní ročník festivalu Jinčí čin to ví.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace