Akce

All star hardcore Sect v Praze

Sect (us) + Gust (se)
09.11.2018 19:00
Theremin, Praha

Všechny kapely Chrise Colohana vrací do Prahy v letitých intervalech a koncerty Cursed a Burning Love byly na věky vryty do našich memoárů. Nejnovějším projektem čtyřicátníka, který nikdy nešlápl mimo sebou určená pravidla uměleckého vyjádření, jsou Sect (Southern Lord Recordings). Sect jsou all star kapela, ve které figurují jména z naprosto rozdílných hudebních spekter punku a hardcore, které dala dohromady idea vegan straight edge kapely over 40 s láskou ke grind crustu a silné dávce švédského death metalu.

K tomu jasným politickým postojem a nezaměnitelnou lyrikou právě Chrise Colohana. Podprahově black metalovoá složka James Chang (i toho si pamětníci pamatují z několika pražských zastávek s Catharsis a Undying). Vegan Straight Edge to the bone Scott Crouse (Earth Crisis, Path of Resistance), na basu Steve Hart (Day of Suffering a jejich skvělá deska The Eternal Jihad na Lifeforce z roku 1998) a na bicí Andy Hurley (Fall Out Boy a Racetraitor).


Turné Sect doprovází nám chronicky známí Švédi Gust, které kromě podobného žánru pojí i stejný label. Pokud stále není jasno, doplňme puzzle faktem, že zatím poslední desku Gust masteroval a back vokály doprovodil Brad Boatright (From Ashes Rise a Warcry). Pražský koncert je zároveň střetem dvou turné. Tím druhým jsou Hopes a Flowers for Whores. Speciálním hostem pražského koncertu budou i Clear X Cut z Německa.

Info

Sect (us) + Gust (se) + Hopes
9. 11. 2018 19:00
Theremin, Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články