Zprávy

Audio Attaché vydávají Spojovatelku

Audio Attaché vydávají Spojovatelku

redakce | Zprávy | 10.01.2022

Své druhé album Místa, kam se nechystáš dokončují pražští Audio Attaché. Avizují ho nyní druhým singlem Spojovatelka, k němuž režisér Ondřej Wolf připravil černobílý videoklip. Temná zákoutí i hřejivá výsluní vztahů mezi protějšky vykreslují Audio Attaché civilně a přímočaře, jako smysluplnou zkušenost, která člověka vede dál.

„Hudebně jsme se posunuli směrem k větší práci se skladbou, náladou a experimentům se zvukem. V poslední době u nás proběhly nečekané změny, které chceme reflektovat i na desce,“ dodává o k chystanému albu, Filip Kment, kytarista kapely. K jeho snovému ladění přispěly na poslední chvíli nové klávesistky a zpěvačky Viktorie Marksová a Tereza Gabrielová.

Info

Audio Attaché
web kapely

foto © se svolením Audio Attaché

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Noví Lidé a jejich novinka

redakce 20.01.2022

Videoklip natáčeli s již osvědčeným filmařem Michalem Havlíčkem a to přímo ve stylovém Ateliéru Český Ráj.

Aries přijede poprvé do Prahy, Low Roar představí své křehké světy

redakce 20.01.2022

Do pražského Rock Café se vrací Low Roar s novou tajuplnou nahrávkou Maybe Tomorrow… A Aries pojede turné k druhé desce.

Debutové EP vydává projekt Blue Uandi

redakce 19.01.2022

Čtyři tracky EP vykreslují aktuální témata jako je přenos vědomí do digitální sféry, motivace lidského bytí, změny stavu vědomí, protichůdností pocitů.

Nejvíce nominací na Českého lva získaly filmy Okupace a Zátopek

redakce 19.01.2022

Celkem 184 akademiků vybíralo z 84 hraných, dokumentárních, animovaných a krátkých filmů i televizních děl, splňujících statut cen Český lev.

Proběhne klubová noc Prahy 6

redakce 19.01.2022

Během jednoho večera se promění sály jednotlivých klubů na různé žánrově rozdílné scény podle toho, co jim je dramaturgicky nejbližší.

Eurosonic Moon 2022

redakce 18.01.2022

Jako každý správný showcaseový playlist, i ten náš začíná téměř hodinovou metalovou seancí. Představujeme letošní Eurosonic.

Black Holes vydávají singl

redakce 18.01.2022

Od Black Holes pak stále nečekejte žádné veselé texty, i když sdělení není tak temné, jak by se podle názvu Dispossessed mohlo zdát.

Češi remixují Trad.Attack!

redakce 18.01.2022

Z Česka se Trad.Attack rozhodli oslovit s nabídkou spolupráce hned tři jména napříč elektronickou scénou. Bratři, DJ Kewu a další.

Hackedepicciotto vystoupí v Kaštanu

redakce 17.01.2022

Jen pár dní dělí od přesně dvouleté pauzy, po které se do Prahy vracejí umělečtí a životní partneři Alexander Hacke a Danielle de Picciotto.

Duo Meowlau x Val oznamuje EP

redakce 17.01.2022

Titulna skladba Nevermind sa da zaradit do liquid drum and bass zanru s vokalami.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace