redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.12.2020
Speciální audiovizuální Pfko, tedy přání všeho dobrého v roce příštím si na 30. prosince přichystala platforma Menu, která tuzemské kulturní dění dlouhodobě obohacuje o současnou hudbu a audiovizuální umění. Od 18 hodin započne online stream z prostoru Galerie U Přívozu Studijní a věděcké knihovny v Hradci Králové, jenž bude zahrnovat živé hudební vystoupení ambientního hudebního projektu Selectone s obrazovým doprovodem Matthewa Kvasnika, video z dílny hudebního producenta katsa.theo, ale i velkoformátovou projekci symbolického poselství, které snad rozzáří nejen stěny galerie, ale i nejbližší budoucnost. Stream lze sledovat skrze facebookové stránky Menu, Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové nebo zde: https://www.facebook.com/menumusic.cz/live/
P F _ 2 0 2 1 / l i v e _ s t r e a m
fb event
redakce 17.04.2021
Koncerty australských Flyying Colours i britských Shopping plánované na letošní jaro se organizátorům podařilo přesunout na náhradní termíny.
redakce 15.04.2021
Audiovizuální performance Fluid Frontiers/Liquid Borders streamovaná ze Studia Alta propojí akci několika producentů a umělců.
redakce 13.04.2021
Letní hity a kouzelné okamžiky všedního života Alvara Solera. Předem prohrané osobní bitvy jedné z nejupřímnějších a nejodvážnějších písničkářek Julien Baker.
redakce 07.04.2021
Film nikdy němý nebyl. Ve dvacátých letech ozvučovali filmy klavíristé a hudební tělesa různorodými skladbami více či méně populární hudby.
redakce 06.04.2021
Fóra se zúčastní zahraniční experti na kulturní politiku Pier Luigi Sacco, Jordi Pardo, Ragnar Siil a Michal Hladký.
redakce 29.03.2021
Na nové desce The Underground Youth opustili svůj obvyklý potemnělý kytarový postpunk provoněný shoegazem a přináší jednodušší zvuk.
redakce 28.03.2021
Ve své tvorbě tak často skáče mezi hédonistickým moderním rapem s výraznými refrény a melodickými R&B baladami.
redakce 24.03.2021
Speciální online koncert nazvaný Už jsme doma hrají písně FPB, se bude vysílat z pražského klubu Kaštan.
redakce 23.03.2021
Sytě modrá nostalgie, americký písničkář Nick Waterhouse vystoupí v Praze a červená kapuce a zlomená srdce Girl in Red míří do Prahy poprvé.
redakce 21.03.2021
První tři díly Oscilátoru jsou věnovány 90. létům a prvním akcím a klubům, které v Čechách vznikly.