Zprávy / Pozvánky

Aurora přesouvá koncert, Injury Reserve přijedou pod psa, The Luka State už na jaře

Aurora přesouvá koncert, Injury Reserve přijedou pod psa, The Luka State už na jaře

redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.01.2022

Kytarovka, kterou je a ještě bude slyšet – do Prahy přijedou The Luka State. Kvůli zvýšeným případům nákazy omicronem a nejistým podmínkám napříč Evropou se ale jiní umělci a umělkyně rozhodli přesunout své koncertní tour.

Aurora tak do pražského Fora Karlín přijede představit svou novou desku The Gods We Can Touch 22. června 2022. Na koncert zbývají poslední vstupenky. Fanoušci amerických The Lumineers si na své oblíbence budou muset ještě počkat, koncert původně plánovaný 1. února 2022 je v současné době přesunut na neznámý termín. S kapelou právě řešíme možnosti pražského koncertu a doufáme, že již brzy přineseme dobré zprávy. Stejně tak jsou prozatím na neznámý termín odloženy koncerty The Driver Era, Nogy Erez a The Districts. Britská formace Palace se v Praze představí až 10. září. Namísto původního Café V lese vystoupí v Rock Café, kam byl jejich koncert přesunut pro velký zájem. 24. listopadu pak v klubu Underdogs’ vystoupí americké alternativní rapové duo Injury Reserve, které zde představí svou kriticky ceněnou desku By the Time I Get to Phoenix.

Do Prahy přijedou The Luka State, kteří mají solidně nakročeno k tomu, aby se stali další hvězdnou britskou kytarovkou. Svůj zápal pro věc a odhodlání vtiskli i do svého loňského debutu Fall In Fall Out. Ostatně nezastavila je ani pandemie a vlna opatření, když během loňského roku stihli odehrát desítky koncertů. Ani během pandemie formace nepřestala skládat nové písně. Starší singly se stále objevují v playlistech vlivných rádií jako BBC 6 nebo Radio X, teď ale svou frustraci ze současné situace vypsali do čerstvé skladby Oxygen Thief. The Luka State se proslavili hymnickým rock’n’rollem s nemalou dávkou drzosti, na novince se více než dříve opřeli do divokého punkového zvuku, který znovu nabírá na oblibě nejen na ostrovní scéně. Na své první velké evropské turné se ale teprve chystají – a jejich čas právě nastává. V pražském klubu Bike Jesus vystoupí 5. května 2022.

Info

The Luka State (uk)
5. 5. 2022 20:00
Bike Jesus, Praha
Fb událost

Aurora (no)
22. 6. 2022 20:00
Forum Karlín, Praha
Fb událost

Palace (uk)
10. 9. 2022 19:00
Rock Café, Praha
Fb událost

Injury Reserve (us)
24. 11. 2022 20:00
Underdogs’, Praha
Fb událost

foto © se svolením Fource

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Bottled Fish a Visiteur míří do Café V lese

redakce 09.08.2022

Visiteur, duo ze Stockholmu, které nedávno vydalo debut Arrival, se vyznačuje neodolatelně energetickými show.

Nová koncertní série: Hudební Vzlet

redakce 08.08.2022

Nově přináší Vzlet také nadžánrovou dramaturgickou linku současné hudby, jejíž letní prolog zahájí právě Vladivojna La Chia a David Pomahač.

Selah Sue zahraje v Praze rovnou dvakrát

redakce 08.08.2022

Na nové desce Selah Sue poprvé podrobně prozkoumává vlastní slabiny i silné stránky, nechává je, ať se střetávají a soupeří o pozornost.

Palaye Royale se vrací v doprovodu bbno$

redakce 07.08.2022

Palaye Royale se po úspěšném březnovém koncertě vrací do pražské Malé sportovní haly.

Inspiral Garden: městský festival v Plzni

redakce 05.08.2022

Každý den festivalu je zakončen tzv. silent nights, kdy se hudební produkce přesune z reproduktorů do sluchátek.

Rachot v sprnu: Zea, Isaiah Collier & The Chosen Few, Lee Ranaldo a další

redakce 05.08.2022

Isaiah Collier je hudebník, který je pevně ukotven v odkazu jazzových velikánů, ale jeho hudba míří jako stroj času do budoucnosti.

Rodina a přátelé DJe Loutky pořádají dražbu jeho vinylů

redakce 03.08.2022

Výtěžek ze své vinylové sbírky chtěl poslat na dětskou onkologii. DJovo přání nyní plní rodina a přátelé.

Josefina Dusk a Dmitrievna křtí

redakce 03.08.2022

V Bike_Jesus představí Josefina Dusk své druhé EP Šklabuník (my jellyfish). Dmitrievna debutové album Parazit.

50 Cent po dvanácti letech v Praze

redakce 03.08.2022

50 Cent ani po letech od přelomového alba nepřestává dominovat nejvyšším příčkám světových hitparád a na kontě má nespočet megahitů.

Novozélandští Fat Freddy's Drop s novou deskou

redakce 29.07.2022

Na počest oázy zelených pastvin a údolí zarostlých původními lesy zachytili pohodu a mír lokality ve své barvité tvorbě.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace