Zprávy / Festivalové

BabyUtopiaFest pro malé i velké

BabyUtopiaFest pro malé i velké

redakce | Zprávy / Festivalové | 11.07.2021

BabyUtopia Fest je malý nezávislý multižánrový festival, který vzniknul spojením dvou festivalů: šumavského Baby festu a původně severočeského Utopia festu.

Vizí je vytvořit na dva dny místo, kde se malí i velcí mohou bavit jako sobě rovní. A které společnými silami všech podnítí kreativitu vytvoří krásné vzpomínky a nová, anebo pevnější pouta. Organizace probíhá striktně na principu DIY. Motivací není profit, ale prostý pocit radosti z tvoření něčeho smysluplného. Program festivalu se zaměřuje rovným dílem na malé i velké. Pro velké organizátoři pozvali soustu kapel, žánrově rozkročených od punku až k folku, čeká vás tanečně divadelní představení, nebo přednes básní. Pro malé je v programu spousta divadel, dílniček, bojovek, a i trochu té muziky. Na místě bude promítání filmů, a spousta dobrot k jídlu a pití.

Vystoupí Dimitar, Člověk Krve, Šimanský & Niesner, Walden, Jonny Richter And The Hog Ranch, Bavor a Javor, Divo Institute, Gomerova pauza na pivo, Astor pije solo, Kuba Čermák, Fasteratu, Dingo, Kočkolit, Nauzea Orchestra, Původní Bureš, Vráťa Kubita & Fazole porozumění a další.

Info

BabyUtopiaFest
29.–30. 8. 2021
Hrad Točník
Fb událost

foto © se svolením Nauzea Orchestra

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Přírodní saunový festival Hiki Joki

redakce 19.09.2021

Kromě nekonečného saunování v různých potírnách se na louce chystají i jiná smyslová dobrodružství. Včetně gurmánských, mystických nebo hudebních.

Be2Can odkrývá všech jedenáct filmů

redakce 19.09.2021

Berlín, Benátky a Cannes po roce okleštěných festivalů otevřely své brány naplno a Be2Can se tak vrací s širokou nabídkou.

Opavský páv už za měsíc

redakce 19.09.2021

Na půdě Slezské univerzity proběhne další ročník mezinárodního festivalu studentských filmů Opavský páv.

Less is Sound: Koncerty postavené na zvukoch lesa

redakce 17.09.2021

Slovensko-britské vydavateľstvo Proto Sites uvádza sériu koncertov experimentálnej hudby a zvukových performancií Less is Sound.

Le Guess Who? kompletuje soupisku

redakce 17.09.2021

Holandský festival Le Guess Who? do svého programu přihazuje hned sedmdesát nových jmen.

Colours of Ostrava 2022 potvrzují další kapely z celého světa

redakce 15.09.2021

Festival přidává například radikální newyorskou raperku Princess Nokia, geniální japonskou jazzovou pianistku Hiromi nebo malijskou zpěvačku Fatoumata Diawara.

Jazz Goes to Town proběhne v půlce října

redakce 15.09.2021

Tři světově proslulí improvizátoři, velký orchestr, dvě premiéry napsané přímo pro festival a jeden z nejslavnějších evropských skladatelů soudobé hudby.

Co nabídne letošní festival Film a architektura?

redakce 14.09.2021

Desátý ročník svým programem zcela naplňuje letošní téma “Spojení”, poukazující na nezastupitelnou roli architektury.

Festival Spectaculare představí zajímavosti z alternativní scény

redakce 14.09.2021

Již osm let propojuje Spectaculare pestrý hudební program s dalšími formami vizuálního umění jako je film, videoart, videomapping.

Berlínský Atonal oznamuje sérii koncertů v Kraftwerku

redakce 13.09.2021

Naditá soupiska plná experimentátorů zahraje v kultovním komplexu, ve kterém je jako doplnění programu připravena i výstava Metabolic Rift.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace