Akce

BabyUtopiaFest pro malé i velké

BabyUtopiaFest
29. 08. 2021 14:00 - 30. 08.
Hrad Točník,

BabyUtopia Fest je malý nezávislý multižánrový festival, který vzniknul spojením dvou festivalů: šumavského Baby festu a původně severočeského Utopia festu.

Vizí je vytvořit na dva dny místo, kde se malí i velcí mohou bavit jako sobě rovní. A které společnými silami všech podnítí kreativitu vytvoří krásné vzpomínky a nová, anebo pevnější pouta. Organizace probíhá striktně na principu DIY. Motivací není profit, ale prostý pocit radosti z tvoření něčeho smysluplného. Program festivalu se zaměřuje rovným dílem na malé i velké. Pro velké organizátoři pozvali soustu kapel, žánrově rozkročených od punku až k folku, čeká vás tanečně divadelní představení, nebo přednes básní. Pro malé je v programu spousta divadel, dílniček, bojovek, a i trochu té muziky. Na místě bude promítání filmů, a spousta dobrot k jídlu a pití.

Vystoupí Dimitar, Člověk Krve, Šimanský & Niesner, Walden, Jonny Richter And The Hog Ranch, Bavor a Javor, Divo Institute, Gomerova pauza na pivo, Astor pije solo, Kuba Čermák, Fasteratu, Dingo, Kočkolit, Nauzea Orchestra, Původní Bureš, Vráťa Kubita & Fazole porozumění a další.

Info

BabyUtopiaFest
29.–30. 8. 2021
Hrad Točník
Fb událost

foto © se svolením Nauzea Orchestra

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Sedmý ročník Letiště se vrací do Hranic

redakce 05.08.2021

Návštěvníci festivalu Letiště X0XI se mohou těšit také na speciální architektonická řešení venkovních prostor Karnoly.

Třetí ročník festivalu A Day of Sound

redakce 05.08.2021

Publikum přijíždí jednak pro sugestivní prostředí interiérových scén a ústředního zahradního pódia jezuitské koleje, jednak pro specifický kurátorský výběr.

Jazz Goes to Town představí české i světové premiéry

redakce 04.08.2021

Na programu závěrečného koncertu budou dvě exkluzivní světové premiéry skladeb, které jejich autoři Michal Nejtek a Peter Graham připravují speciálně pro JGTT.

Inovativní stage na Rock for People Hope

redakce 03.08.2021

Mezi chystaná témata patří i obnovitelné energie a energetická soběstačnost, k níž vodíkové pohony jako H2Base zásadně přispívají.

Divadelní a taneční Bazaar Festival provokuje k akci

redakce 02.08.2021

Jak umělci ze střední a východní Evropy reflektují problematiku životního prostředí a klimatických změn ve svých společnostech?

Festival Banát se blíží

redakce 02.08.2021

Jeden z nejdelších českých vlaků opět jede podpořit krajany v Rumunsku.

Letní filmová škola vyvrcholí premiérou filmu Zprávy

redakce 01.08.2021

Dramatický příběh natočený podle skutečných události se odehrává v roce 1944, kdy z koncentračního tábora v Osvětimi uprchnou dva vězni.

Mezipatra ovládnou Kasárna Karlín

redakce 31.07.2021

Queer filmový festival Mezipatra uvede během festivalu Prague Pride program pod názvem Identita ve městě.

O víkendu začínají Knižní lázně

redakce 29.07.2021

Knižní lázně nabídnou jarmark s kvalitními knihami, Anna Polívková a Jaroslav Rudiš poukáží na nutnost péče o duševní zdraví.

Lunchmeat přiveze Lyru Pramuk nebo Helenu Hauff

redakce 28.07.2021

Festival odhaluje line-up a vzkazuje: We see you dancin‘!

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace