Zprávy / Festivalové

Berlin Atonal Moon 2023

Berlin Atonal Moon 2023

Jarda Petřík | Zprávy / Festivalové | 05.09.2023

Letní festivalová varianta pro ty, kteří nechtějí v lednovém Berlíně mrznout na CTMku? Nebo snad temnější a klubovější verze krakovského Unsoundu? Berlin Atonal je každopádně co do programu jedna z dalších festivalových must go destinací pro všechny, kteří si libují ve světových AV premiérách, exkluzivních spolupracích i klubových parties končících až po východu slunce.

V prostorách Kraftwerku tentokrát během dvou prodloužených zářijových víkendů (hlavní program pojede vždy od čtvrtečního večera do neděle ráno) vystoupí například Caterina Barbieri společně se Space Afrika (a aby toho nebylo málo, o vizuály se jim postará z pražského Lunchmeatu starý dobrý známý MFO), africká klika v podobě jmen Nkisi / Lamin Fofana / Aho Ssan / Azu Tiwaline, dále třeba norská žánrová chameleonka Carmen Villain (brzy také živě v pražské MeetFactory!), Francouzka Laure Boer, která mísí folkové prvky s elektroakustickými experimenty, nebo mikrotonální technař/ka Rrose. Po covidové pauze solidní full flex line-up s poslechovou náročností na maximu.

Info

Berlin Atonal
7.-17. 9. 2023
Kraftwerk, Berlín
web festivalu

foto © Frankie Casillo

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mezinárodní komiksový festival KOMA, Deadline

redakce 27.09.2023

Milovníkům komiksu a ilustrace představí to nejlepší, co nejen český komiks v současné době nabízí. Letošním tématem festivalu je Deadline.

JazzFestBrno láká na Pivce, Bártu i Jaga Jazzist

redakce 24.09.2023

V rámci off-programové série Tension pak přivítá festival v brněnské premiéře norskou kapelu Jaga Jazzist.

Lunchmeat Festival začíná

redakce 22.09.2023

V pondělí začíná program festivalu v CAMPu, kde se představí díla připravená speciálně pro místní obří plátno o rozměrech 20 x 4 metry.

Knižní veletrh LITR ve znamení fauny a flóry

redakce 20.09.2023

Víkend plný tvůrčích workshopů, výstav, autorských čtení a hudebního programu bude probíhat především v šapitó před pavilonem a ve sbírkových sklenících Flory.

Le Guess Who? 2023 oznamuje kompletní line-up

redakce 19.09.2023

Je libo legendární ESG z jižního Bronxu, která zde předvede svůj vůbec poslední evropský koncert, Alana Sparhawka z Low nebo společné představení Catariny Barbieri a Space Afrika?

Dream Or Die, festival psychedelického snění

redakce 19.09.2023

Nabitý hudební program láká také na výstavu obrazů, poezii, přednášení a další aktivity.

Mladí ladí jazz-fest zatnul do živého

redakce 18.09.2023

K hvězdným jménům světové jazzové a experimentální scény přibyli francouzsko-alžírští Acid Arab kombinující elektronickou hudbu s tradiční arabskou kulturou.

Boleslam, festival slam poetry

redakce 17.09.2023

Během dvou dnů proběhne více než 24 tematických slamových exhibic, při kterých vystoupí největší jména tuzemské slamové scény.

Ji.hlava se zaměří na ženské režisérky

redakce 16.09.2023

Letošní program nabídne také přehlídku dokumentárních děl ve virtuální realitě.

Festival Spontana na kraji Brna

redakce 14.09.2023

Spontana je pole, na poli zelený ostrůvek a v něm betonový bazén ve kterém 23. září imploduje hned několik těles.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace