Zprávy / Nové desky

Bloome vydali druhé EP

Bloome vydali druhé EP

redakce | Zprávy / Nové desky | 24.11.2021

Kristine Jandečková s Martinem Fejfarem, a.k.a. Bloome vydali 19. listopadu své druhé EP gone, gone zveřejněním poslední písně visions.

Všechny nahrávky jsou složené, nahrané a zprodukované v domácích podmínkách, které Martin s Kristine postupně přizpůsobují tomuto účelu. Protože si oba rádi dělají věci po svém, chtěli si zkusit sami i proces míchání, a šli cíleně po zuvku, který si představovali jako trochu špinavý a syrový. Tato představa provázela i samotnou produkci – krásno a nostalgii totiž vždy rádi proloží drsnější pasáží. Nic totiž není černobílé, ani nálady, které se v novém EP prolínají. A proto také nejlíp funguje jako celek. Gone, gone je sbírkou hořkosladkých myšlenek a emocí, které je provázejí – od odevzdanosti přes emancipaci, nutkavost, radost a naději až po smutek. V mnohém tu dvojice konfrontuje sebe samou – jak obsahově, tak technicky. Celý projekt masteroval Chris Pavey z Cambridgeshiru v Británii.

Bloome se skládá z kytaristy a producenta Martina a zpěvačky a skladatelky Kristine, kteří spolu začátkem 2018 objevili novou chuť a motivaci k vlastní tvorbě. Od té doby se od akustických pokusů posunuli směrem k digitální a analogové hudební produkci. Rádi experimentují a rádi posouvají hranice své tvorby. Své nové EP plánují představit naživo 25. ledna v pražském klubu Cross.

Info

Bloome
Fb kapely

foto © Magdaléna Vojteková

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

LawD s novým EP

redakce 05.12.2021

EP je konceptuálně vystaveno kolem písmene F a provází ho celým projektem jak v grafické podobě, tak se odráží v textech jednotlivých písní.

Debut producenta Breathe the Vapor

redakce 01.12.2021

Momentálne Breathe the Vapor pracuje na tanečnom filme Selfmotion, pre ktorý zložil soundtrack spolu s menami ako Jimmy Pé alebo Young Aesthete.

Virval vydává nové album

redakce 30.11.2021

Zbavuje se nálepky kytarové kapely a pouští se do vod elektronického zvuku a hutných basových linek.

Singl Squared Circles

redakce 26.11.2021

Svižná kytarovka s nablueslým feelingem roztančí boky i krysy v korporátních kolečkách.

Voodooyoudo se hlásí s novou deskou

redakce 23.11.2021

Síla nostalgie i chladný vánek rozvibrovaných kytar volá léta, která jsou dávno pryč.

Průmyslová smrt ohlašuje desku

redakce 22.11.2021

První singl Otcové a dějiny představuje druhou samostatně dlouhohrající vinylovou desku Průmyslové smrti, která vyjde na přelomu zimy a jara 2022.

Silence & Joy debutují

redakce 17.11.2021

Do svých písní se snaží dostat ticho, radost, vděčnost a chválu.

Dunaj bilancuje

redakce 15.11.2021

Na unikátním dvojvinylu a CD knize se skupina Dunaj obrací do své historie, která je ohraničena lety 1987-1998.

Debut Hello Incognito završuje podzim Bughead Records

redakce 10.11.2021

Vznik desky Greenhorn, stejně jako většina produkce z labelu Bughead Records, probíhal v domácích podmínkách.

Deform Reform? Exhausted Modern!

redakce 09.11.2021

Dlouhohrající debut vydává Ladislav Zensor pod monikerem Exhausted Modern, mimo jiné šéf labelu Endless Illusion a rezident klubu Planeta Za.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace