Zprávy / Pozvánky

Bohemian Taboo Road Show

Bohemian Taboo Road Show

redakce | Zprávy / Pozvánky | 06.11.2022

Bohemian Taboo je platforma určena pro vzdělávání, osobní rozvoj, podporu současného umění, alternativních komunit, výzkum a asistenci v činnostech, které mají přesah i do oblasti sexuality a erotiky. Nyní přichází s komponovaným programem zaměřeným na to, čemu říkáme erotická inteligence. Prostřednictvím výtvarného designu, diskuze, literatury a performativních umění chce otevřít téma významu intimity, genderu, nahoty, sexuality a erotiky, ale také cenzury a blokování obsahu, které stále častěji postihuje kreativní tvorbu. Tento program je nazvaný Bohemian Taboo Road Show s podtitulem „Jak rozvíjet erotickou inteligenci“. 

Návštěvníci se mohou těšit na originální velkoformátové i menší fotografie, oleje na plátně, digitální grafickou tvorbu, unikátní design intimních pomůcek, ručně šité spodní prádlo crotchless, japonskou bondage shibari, akrobatické vystoupení, burlesku a strhující světelnou i taneční show. S autorským čtením vystoupí spoluautorka Bohemian Taboo Stories. V průběhu večera také bude příležitost si vystavená díla a merchandise koupit nebo objednat. Na závěr programu proběhne autogramiáda. Důležitou součástí programu je panelová diskuse, moderovaná spisovatelkou, básnířkou a slamerkou Annou Beatou Háblovou.

Z vystavujících a vystupujících jmenujme například BoomCats, Sheio, Lindu Zhengovou, Mario Izmael de la Paz Roa, Silvii Kořistkovou, Mio, Lindu Vokál, Markétu Mathauser Malinovou, Scutica, Hanu Lundiakovou Stinku, Jakuba Neufusse, Annu Kopkovou, Kobayashi, ONNA, SisterHoop Acrobatic Duo, Bohemian Burlesque a Hedonist.

Info

Bohemian Taboo Road Show
25. 11. 2022 18:00
Palác Akropolis, Praha
web akce

foto © se svolením Bohemian Taboo

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Červnový Kabinet múz

redakce 01.06.2023

Full Moon selekce z červnového programu Kabinetu múz. Kam zajdeme?

Polský gqom, japonský daxofonista nebo niněrový drone. Punctum uzavírá jarní sezónu

redakce 31.05.2023

Měsíc ve znamení zajímavých malých koncertů oázy jménem Punctum.

El Perro (ex Radio Moscow) a Esben and the Witch míří do Prahy

redakce 31.05.2023

Mezinárodní sestava El Perro se vydává na evropskou tour v podobném stylu a snaze navázat na předchozí úspěchy Radio Moscow.

Blixa Bargeld a Teho Teardo v Paláci Akropolis

redakce 30.05.2023

Jejich hudba kombinuje avantgardu s útulností, kakofonii s melodií a jazykové propasti s krásou.

Cornelia Jakobs, Matthew and the Atlas, Glen Hansard nebo Bill Burr přijedou do Prahy

redakce 30.05.2023

Burr se nebojí rozkrývat paradoxy takové nálepky a kromě jiného se nepřímo ptá: Mohl by nás nakonec spojit muž, který vystupuje v bavlněném tričku s kapucí?

Punctum zažije polské všeuměly i tlak zlomených rytmů

redakce 29.05.2023

Alternativa, Heartnoize a Sonitus přivezou polské všuměly i čínskou elektroniku.

Erik Truffaz uvede na Flédě soundtracky kultovních filmů

redakce 27.05.2023

Švýcarsko-francouzský trumpetista patří k jazzové špičce, běžně překračuje hranice žánru a obohacuje jej o prvky hip hopu, rocku nebo elektroniky.

Lunchmeat a Bukolika v kladenské Poldi

redakce 26.05.2023

Na Till The Last se představí spoluzakladatel zásadního mexického kolektivu No Ambition And Fuck-all Interest Mexican Jihad a jeho kolega Fausto Bahio.

Full Moon in the Eye: Ivan Pinkava v Trafo Gallery

redakce 25.05.2023

Tělo se svýma očima. Nebo snad oči a jejich tělo? Těžko rozhodnout, která z těchto dvou definic podstaty vnímání lépe odpovídá principům díla Ivana Pinkavy.

Infected Mushroom poprvé v Česku

redakce 23.05.2023

Uznávaní jsou jako průkopníci psytrance a jejich tvorba oplývá hypnotickými rockovými aranžemi, vrstvenými melodiemi a experimenty s žánry.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace