Akce

Bohemian Taboo Road Show

Bohemian Taboo Road Show
25. 11. 2022 18:00
Palác Akropolis, Praha

Bohemian Taboo je platforma určena pro vzdělávání, osobní rozvoj, podporu současného umění, alternativních komunit, výzkum a asistenci v činnostech, které mají přesah i do oblasti sexuality a erotiky. Nyní přichází s komponovaným programem zaměřeným na to, čemu říkáme erotická inteligence. Prostřednictvím výtvarného designu, diskuze, literatury a performativních umění chce otevřít téma významu intimity, genderu, nahoty, sexuality a erotiky, ale také cenzury a blokování obsahu, které stále častěji postihuje kreativní tvorbu. Tento program je nazvaný Bohemian Taboo Road Show s podtitulem „Jak rozvíjet erotickou inteligenci“. 

Návštěvníci se mohou těšit na originální velkoformátové i menší fotografie, oleje na plátně, digitální grafickou tvorbu, unikátní design intimních pomůcek, ručně šité spodní prádlo crotchless, japonskou bondage shibari, akrobatické vystoupení, burlesku a strhující světelnou i taneční show. S autorským čtením vystoupí spoluautorka Bohemian Taboo Stories. V průběhu večera také bude příležitost si vystavená díla a merchandise koupit nebo objednat. Na závěr programu proběhne autogramiáda. Důležitou součástí programu je panelová diskuse, moderovaná spisovatelkou, básnířkou a slamerkou Annou Beatou Háblovou.

Z vystavujících a vystupujících jmenujme například BoomCats, Sheio, Lindu Zhengovou, Mario Izmael de la Paz Roa, Silvii Kořistkovou, Mio, Lindu Vokál, Markétu Mathauser Malinovou, Scutica, Hanu Lundiakovou Stinku, Jakuba Neufusse, Annu Kopkovou, Kobayashi, ONNA, SisterHoop Acrobatic Duo, Bohemian Burlesque a Hedonist.

Info

Bohemian Taboo Road Show
25. 11. 2022 18:00
Palác Akropolis, Praha
web akce

foto © se svolením Bohemian Taboo

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Desperátský souboj: Povodí Ohře a Kakktus

redakce 08.12.2022

Kakktus jsou smirkový rokenrol a v kombu s Povodím Ohře to bude hustá jízda.

The Blue Stones a drag queen Alyssa Edwards v Praze

redakce 07.12.2022

Americká drag queen, tanečnice a osobnost televizní zábavy Alyssa Edwards přijede poprvé do Prahy. Její život je jeden velký spektákl.

Shortparis, Fléda, antiválečný hudební rituál

redakce 06.12.2022

Tvorba Shortparis aktualizuje tradici sociopolitické kritiky postpunku o soudobé postupy experimentálního popu.

Synapse Knowledge uzavře online masterclass se Sylvií Simmons

redakce 06.12.2022

Sylvie je redaktorkou prestižního hudebního titulu Mojo a na svém kontě má také řadu biografií.

Konektiv se blíží

redakce 04.12.2022

Tři nová hudební vystoupení, ve kterých se setkávají čeští hudebníci s hudebníky z řad přistěhovalců a národnostních menšin.

Brighter Death Now s Raison d’être v Underdogs'

redakce 03.12.2022

Celá Karmanikova tvorba, a hlavně živá vystoupení, jsou destilovanou anarchií, přehlídkou zkaženosti a vztyčeným prostředníkem celému lidstvu.

Luna poprvé v Praze

redakce 02.12.2022

Označení tvář ukrajinské hudební revoluce vymyslel magazín Vogue. Valná část kritiků říká, že elektronický zvuk projektu vychází z pop music 90' a 00' let.

Explicit zakončí sezónu zahraničním hostem

redakce 01.12.2022

Explicit : Connection To Collectivity bude poslední rave v září televizních obrazovek.

Dvě novinky HaDivadla v Arše

redakce 29.11.2022

HaDivadlo na začátku prosince zamíří do Prahy s další autorskou inscenací, na jejímž scénáři se podílel Bohdan Karásek.

Popmuseum zve (nejen) na online koncerty

redakce 28.11.2022

Speciální akustické a poloakustické sety umělců napříč žánry v komorním muzejním prostoru nabídne od listopadu na svém youtube kanálu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace