Zprávy / Pozvánky

Březnový Kabinet múz

Březnový Kabinet múz

redakce | Zprávy / Pozvánky | 03.03.2024

Blíží se jaro a s ním i nabitý program našeho oblíbeného brněnského klubu a výběr z nabídky tamních koncertů. Žhavé jméno věhlasného labelu Sacred Bones, kapela Constant Smiles z amerického Massachusetts se na kytarové scéně pohybuje více než dekádu a během posledních pěti let vytvořila jedny z nejlepších nahrávek své diskografie. Pomyslným vrcholem je letošní Kenneth Anger a právě tu přivezou 6. března, předskočí sesterské duo Clementine Valentine z Nového Zelandu. O další večer (7. 3.) se postará hardcorová kapela Thulsa v čele s Banánem. Pokřtí novou desku Přikryti stíny, která vyjde ten den u Kabinet Records.


Hudební i životní partnerské duo Alexander Hacke a Danielle de Picciotto pod hlavičkou Hackedepicciotto doveze (13. 3.) nové album Keepsakes věnované tématu "přátelství". Následující den přijedou Chiki Liki Tu-a, prešovská alternativní skupina, jejíž tvorba je inspirována velkým množstvím žánrů. Darkside večer zařídí (15. 3.) bratislavská hardcore-crust-metal-punková legenda Adacta a taky Fvtvre, Remdik, blackened hardcore kapela Kronstadt, Macocha a čerstvá hardcore-punková petarda G.U.T.S..

Pátek 22. 3. ovládne Pain a jeho nakažlivá energie daná i dnb rytmy od Magenty , přijďte si poslechnout hity z nového alba zeetape, vol. 1. Paina doprovodí lokalní djs DJ Rubenz, Gervais a kluci z Soul EX Machina. Bren pokřtí (23. 3.) Tmu, nabízející posluchačům hluboký a upřímný pohled do jejich světa. Nečekejte nic jiného než desku prozářenou temnými a sugestivními emocemi.


Na závěr vás pozveme na zběsilé rytmy, neotřelé melodie a naléhavý zpěv. Chief Bromden právě vydávají třetí album in/tense logic na labelu Full Moon Forum a v plném znění ho představí 28. března. V rámci večera vystoupí se svými sety i hosté - slovenský raper a král trýzně Edúv syn a magická Barbora Hora.

Info

Kabinet múz
web klubu

foto © se svolením kapely Bren

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

David Tibet s Current 93 v Kostele sv. Šimona a Judy

redakce 08.07.2024

Svět C93 je pestrý, chaotický, má spoustu odboček a zákoutí, ale v konečném důsledku jde především o upřímnou snahu vydat ze sebe mimořádný umělecký výkon.

Za Fuchsem Arleta, Berlin Manson nebo Dušan Vlk

redakce 07.07.2024

Po třech slovenských edicích míří Underground Overtake poprvé do Prahy, kde obsadí open air prostor za Fuchsem.

Opulence: letní eventová série Radia Wave a GHMP

redakce 06.07.2024

Kromě několika opulentních koncertů v zákoutích zdejších zahrad se můžete těšit na tematické debaty vedené hudební publicistkou Anetou Martínkovou.

Okay Kaya, Yann Destal a Kavinsky v Praze

redakce 05.07.2024

Dva večery s tou nejlepší francouzskou elektronikou a jeden s tajuplnou hudebnici. Fource.

CocoRosie oslaví v Praze dvacet let na scéně

redakce 04.07.2024

Svým uměním se zasazují o lidská práva, zpochybňují společenské normy a často si pohrávají s různými tabu.

Porridge Radio ve Futuru

redakce 04.07.2024

Výrazný zvuk, kombinující prvky indie rocku a postpunku, je doplněn o upřímné texty, které se nebojí otevřeně reflektovat emocionální turbulence a existenciální otázky.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace