Akce

Brutal Assault rovněž kompletní

Brutal Assault
07. 08. 2024 13:00 - 10. 08.
Pevnost Josefov, Jaroměř

Line-up hlavních pódií letošního Brutal Assaultu je kompletní – spolu se dny, kdy kapely vstoupí. Přibylo dalších dvacet kapel, ani letošnímu ročníku se ale nevyhnuly změny v obsazení.

„Snažili jsme se dostát své pověsti a nahradit umělce, kteří nemohou dorazit jmény stejné věhlasnosti. Stálo obrovské úsilí potvrdit náhrady, ale jsme velice šťastní že je můžeme uvítat v našich řadách. My Dying Bride zrušili svou účast a následně jsme ještě jednali o možnosti je znovu potvrdit, to se ale nepovedlo, proto jako jejich náhradu představujeme kultovní doomaře Candlemass,“ uvádí organizátoři. Pig Destroyer byli nuceni zrušit svou účast z logistických důvodů. „Věříme, že je vám nahradíme následující rok. Jako jejich náhrada přiletí do Evropy exkluzivně Cephalic Carnage, kteří zahrají hned dva sety: oslavu dvaceti let desky Anomalies a průřez jejich tvorbou… Pure rocky mountain hydro grind from Denver right in your face!“

více o festivalu zde

Další změny nastaly také u After The Burial, Darkest Hour, Devil Master, Spiritworld a Ten65., a letos proto nedorazí. Místo toho se můžete těšit na nově potvrzené Acid Row, Aeon Winds, Deadroots, Distant, Doomas, Exorcizphobia, Ions, Mallephyr, Oceans Ate Alaska, Persefone, Stellvris nebo Take Offense.

Do lineupu přibylo také dalších šest undergroundových jmen: ukrajinští 1914 přivezou svou temnou hudební krajinu 1. světové války, atlantští rebelové Cloack black s tradicí heavy metalu, skotský „král arcane moshe“ Hellripper přinese svůj black 'n' roll, Chthe'ilist a Worm pak představí své jedinečné pohledy na death metal a black doom a izraelská Srefa svůj páchnoucí black metal.

Info

Brutal Assault
7.–⁠10. 8. 2024
Pevnost Josefov, Jaroměř
Fb událost

foto © Nikografia

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Pop Messe za týden

redakce 20.07.2024

Vedle Leftfield, GusGus nebo Kiasmos i s konferencí o urbanismu, dokumenty, architektonickými procházkami a cyklojízdou.

Na Folkových prázdninách Valeria Castro, Sona Jobarteh a další

redakce 15.07.2024

Vůbec poprvé do České republiky přijede zpěvačka Valeria Castro z Kanárských ostrovů, která loni zazářila na veletrhu Womex a získala nominaci na Latin Grammy.

Šramlfest, znojemská alternativa

redakce 12.07.2024

Mezi headlinery letošního ročníku patří v pátek rakouští Shake Stew a francouzští Macadam Crocodile, v sobotu pak holandští Donna Blue a Polynation.

Letní filmová škola zveřejnila denní program

redakce 09.07.2024

V rámci doprovodného programu vystoupí Tata Bojs, Jana Kirschner nebo Divadlo Na zábradlí.

Sedmé Bučení

redakce 09.07.2024

Festival experimentální elektronické hudby a audio-vizuálního umění proběhne na platformě Přespolní v Lubné u Poličky.

Festival Kukokli oživí chátrající kostel

redakce 08.07.2024

Kultura, kostel, klid, louka, genius loci – to je multižánrový festival Kukokli.

Let It Roll rozšiřuje shows

redakce 07.07.2024

Kromě těch hvězd žánru festival každoročně láká také na pompézní design pódií a velkolepé audiovizuální shows.

Sziget posiluje

redakce 03.07.2024

Kultovní popová senzace Kylie Minogue se přidává k headlinerům, stejně jako DJ a producent Fisher.

Festival n:ear v Banské Štiavnici

redakce 02.07.2024

Festival otvorí slovenský zvukový umelec a zakladateľ kultúrneho centra LOM Jonáš Gruska s performanciou Axis Mundi Sound Distribution System.

Randy Brecker a Rozhlasový Big Band Gustava Broma na JazzFestBrno

redakce 02.07.2024

Spojení hudebníka, který vedle desítky vlastních alb točil s Paulem Simonem, Lou Reedem, Joe Cockerem, Brucem Springsteenem nebo Ringo Starrem, a našeho předního big bandu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace