Zprávy / Nové desky

Cácory a Hledání se nacházejí na společném splitku

Cácory a Hledání se nacházejí na společném splitku

redakce | Zprávy / Nové desky | 26.01.2015

Cácory jsou holky z Děčína hrající jinak v kapelách Tabula Rasa, Finis Afemie, atd, které předělaly některé své písničky a pár předělávek jiných kapel (Shut Up and Dance, Tyranie Identity) do folkové podoby a začly hrát i koncerty naživo. Z původní srandy tak vznikla "žádaná" kapela, což nebyl původní záměr, ale kostky jsou vrženy.


Hledání je pokračovaní neoblomného Dana z Orlové, kterého s kytarou a trefnýma textama můžete znát z Tyranie Identity, což je vlastně takové pokračování pod novým jménem. Cácory nahrály materiál v dubnu 2014 ve Vrakbar studiu v Jihlavě. Mix & master: Chyba. Hledání nahrál Ježek v jeho pokoji v Orlové počátkem roku 2014. Obal kreslila kamarádka Satu z Finska, booklet dělal Dan NEED A MATCH, o výrobu kazet se postarali Headless Duplicated Tapes.

Balíček obsahuje i booklet, obal a texty. Vyšlo i na zelený kazetě v kooperaci dalších vydavatelství: Dialog Crew, Apatrida, Pure Heart, Rosa Punx Collective ve stokusovém nákladu v ručně dělaném obalu.

Info

Cácory / Hledání - Split

www.chyba.bandcamp.com
www.chyba.a-punk.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Debutové EP vydává projekt Blue Uandi

redakce 19.01.2022

Čtyři tracky EP vykreslují aktuální témata jako je přenos vědomí do digitální sféry, motivace lidského bytí, změny stavu vědomí, protichůdností pocitů.

Češi remixují Trad.Attack!

redakce 18.01.2022

Z Česka se Trad.Attack rozhodli oslovit s nabídkou spolupráce hned tři jména napříč elektronickou scénou. Bratři, DJ Kewu a další.

Duo Meowlau x Val oznamuje EP

redakce 17.01.2022

Titulna skladba Nevermind sa da zaradit do liquid drum and bass zanru s vokalami.

Thistle vydávají první studiovou nahrávku

redakce 12.01.2022

Album obsahuje materiál představující minimalistické ambientní improvizace i pečlivě vystavěné skladby a ukazuje tak relativní tvárnost dvojice.

Insania ohlašuje nové album

redakce 10.01.2022

Koncepce nahrávky si hraje s groteskností dějinných událostí, vizuál je pojatý jako gangsta verze grotesek 20. let 20. století a název alba je kombinací...

V0nt vydávají debutové album

redakce 06.01.2022

Jak je u V0nt zvykem, deska vznikala okolo stolu plného samplerů, synťáků a bzučících efektů.

Andrea Šulcová: Nobody Knows

redakce 04.01.2022

Album obsahuje šest písní s autorskými texty i hudbou. Autorka si zároveň sama natočila kytary, zpěvy a příčnou a irskou flétnu.

Nový release Weltschmerzen :: Pain Palace

redakce 02.01.2022

Trinástym releasom vydavateľstva Weltschmerzen je dlhohrajúci album staro-nového projektu Pain Palace.

Munroe vydávají nové album Divoké kvítí

redakce 31.12.2021

Pilotní klip Vlčí menuet vás ponoří do nálady hororů z 50 let.

Stroon vydáva novú nahrávku

redakce 30.12.2021

Ake by to bolo, ak by sa dalo vylučovanie hormónov ovládať vôľou? Ako by sme to vedeli používať a čo by to urobilo s naším sebaobrazom?

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace