Zprávy / Nové desky

Cácory a Hledání se nacházejí na společném splitku

Cácory a Hledání se nacházejí na společném splitku

redakce | Zprávy / Nové desky | 26.01.2015

Cácory jsou holky z Děčína hrající jinak v kapelách Tabula Rasa, Finis Afemie, atd, které předělaly některé své písničky a pár předělávek jiných kapel (Shut Up and Dance, Tyranie Identity) do folkové podoby a začly hrát i koncerty naživo. Z původní srandy tak vznikla "žádaná" kapela, což nebyl původní záměr, ale kostky jsou vrženy.


Hledání je pokračovaní neoblomného Dana z Orlové, kterého s kytarou a trefnýma textama můžete znát z Tyranie Identity, což je vlastně takové pokračování pod novým jménem. Cácory nahrály materiál v dubnu 2014 ve Vrakbar studiu v Jihlavě. Mix & master: Chyba. Hledání nahrál Ježek v jeho pokoji v Orlové počátkem roku 2014. Obal kreslila kamarádka Satu z Finska, booklet dělal Dan NEED A MATCH, o výrobu kazet se postarali Headless Duplicated Tapes.

Balíček obsahuje i booklet, obal a texty. Vyšlo i na zelený kazetě v kooperaci dalších vydavatelství: Dialog Crew, Apatrida, Pure Heart, Rosa Punx Collective ve stokusovém nákladu v ručně dělaném obalu.

Info

Cácory / Hledání - Split

www.chyba.bandcamp.com
www.chyba.a-punk.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vyjde album Miroslava Tótha s Dystopic Requiem Quartet

redakce 23.02.2021

Zároveň sa v online prenose uskutoční premiéra hudobného diela, ktoré spracúva silný príbeh z minulosti a nesie jasný odkaz súčasnej spoločnosti.

Koreňova Zelenina vydává první desku

redakce 19.02.2021

Bratislavská hudební skupina Koreňova Zelenina vydává svoji první desku.

Popové nahlédnutí do duše Ellie Dandelion

redakce 18.02.2021

První oficiální EP Vivid, vydané pod platformou Agrose, je narozdíl od předchozí tvorby o poznání synthovější a rytmičtějí.

hUSa je mrtvá, ať žije Venera

redakce 18.02.2021

Venera na svém prvním albu servíruje vybrané pochoutky současného pojetí posthardcore, grunge, spacerockové scény.

Teepee vychází WTOB Remixes

redakce 17.02.2021

Čeká vás chill elektronika, house i techno, tracky fanoušky nepochybně donutí tančit i v domácím prostředí.

Tryo debutuje, a to u Kabinet Records

redakce 16.02.2021

V barevném indie projevu kapely, který chvílemi překrývá mlhavý shoegaze háv, jsou cítit nejen vlivy kultů jako Pink Floyd nebo The Doors, ale také jména jako Orville Peck či Real…

Kill the Dandies! vydali novinku Your Blood My Veins

redakce 15.02.2021

Nezapřou okouzlení psychedelií, postpunkem nebo soulem, zároveň ale jejich nahrávka přináší křehké i zasněné momenty s rozmlženými konturami trip hopu.

Post-hudba vydává druhý singl a oznamuje novou desku

redakce 12.02.2021

Elektropopové duo Post-hudba ohlašuje dva roky po vydání desky Není se na co těšit nové album. Svět na konci roku nula vyjde v březnu a představuje se už druhým singlem…

Richard Autner vydáva debut

redakce 12.02.2021

Záujem vydavateľstva Richarda nakopol, aby niektoré nápady oprášil, podokončoval a použil texty, ktoré dlhšie hľadali vhodný inštrumentálny podklad.

Hugo Hauskrecht s indie elektronickým albumom

redakce 11.02.2021

Nahrávka Stena vznikala spontánne, pracoval na nej celý minulý rok, ale väčšina pesničiek nevznikla s cieľom vytvoriť album.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace