Zprávy / Pozvánky

CAMP spustí výstavu o nejdůležitějších stavebních projektech

CAMP spustí výstavu o nejdůležitějších stavebních projektech

redakce | Zprávy / Pozvánky | 20.05.2021

CAMP se po dlouhé pauze znovu otevírá. Po více než půlroční přestávce od všech fyzických akcí, kdy všechny eventy pouze streamovaly, diskuze probíhaly online a kontakt probíhal převážně přes sociální sítě, nebo prostřednictvím portálu campuj.online, se CAMP neon konečně znovu rozsvítí. Spolu s ním se otevře i kavárna, knihkupectví a celý areál Emauzy. Návštěvníci si tak mohou užít akce naživo, vstup je podmíněn negativním antigenním testem.

Výstava Praha zítra? Pražské priority mapuje pět základních kategorií stavebního vývoje hlavního města Prahy. Oblasti, na které se výstava zaměřuje jsou: nové čtvrti, nová propojení, nové příležitosti, nová náměstí a nové parky. Zásahy se liší svou velikostí a nachází se v různých částech města. Návrhy pochází od nejrůznějších předních českých i zahraničních architektonických studií. Jedno však mají téměř vždy společné – vybrané projekty jsou v drtivé většině investicí města. Návštěvníci se dozví o budoucnosti Václavského náměstí či kolik lidí bude žít v nové čtvrti Bubny - Zátory. 

Na prázdniny připravuje Centrum architektury a městského plánování letní program s názvem Praha pod mikroskopem. Převážná část bude situována ve venkovních prostorách okolního areálu, cílem CAMPu je zpřístupnit celý park ještě více veřejnosti. V plánu je letní kino, kvízy, bojovka, diskuze, workshopy, divadlo a koncert.

Info

CAMP
web centra

foto © se svolením CAMPu

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zrní proti jadernému odpadu

redakce 22.06.2021

Věděli jste, že náš stát na svém území chystá výstavbu hlubinného úložiště jaderného odpadu (HÚJO)? Ne?! Přijeďte se dozvědět víc.

The Blue Stones i Aldous Harding vystoupí v Praze

redakce 21.06.2021

Aldous Harding je v mnoha ohledech mimořádný úkaz. Když vystupuje, nejde jenom o její zpěv, samotná její přítomnost na pódiu je neopakovatelně intenzivní.

Bert & Friends zahrají na střeše Radost, pak tour

redakce 16.06.2021

Vstupenky byly vyprodány během pár hodin, a proto se kapela rozhodla přidat ještě jeden koncert, který se odehraje hned následující den.

Kasárna Karlín zahajují léto. Bude i malá stage

redakce 15.06.2021

Oblíbený pražský kulturní spot, Kasárna Karlín, oznamuje letní program. Mezi červnem a zářím přivítá několik kapel. Na place přibude i malá stage.

Big Thief i Poets of the Fall přijedou příší rok

redakce 14.06.2021

Na své české fanoušky Big Thief nezapomněli a v rámci svého prvního evropského turné zahrají v klubu MeetFactory. V Roxy vystoupí finští Poets of the Fall.

Oslava narozenin vydavatelství Polí5

redakce 13.06.2021

Velký večer alternativní hudby po covidovém půstu. Načeva, Hm... a další zahrají svá „nová“ alba z labelu Polí5.

Los Bitchos přivezou nakažlivou směsku psychedelie a cumbie

redakce 11.06.2021

Co začalo jako studiový pokus o moderní verzi peruánské cumbie, je nyní plnohodnotnou kapelou s nevídaným drajvem. Nerozlijte si koktejly!

Potrvá otevírá koncertní sezónu

redakce 10.06.2021

Během června chystá dejvická kavárna tři vystoupení. Představí se Jiří Imlauf, Šimanský/Niesner a UKW.

Divočina karlínského brownfieldu aneb program Přístavu 18600

redakce 10.06.2021

Úterní večery v Přístavu 18600 jsou určeny přednáškám, středy divadlu, čtvrtky koncertům, pátky podvečerním DJ setům.

Filmaři lákají na rekordní počet českých filmů

redakce 10.06.2021

Jen do půlky letošního září se diváci mohou těšit na rekordní počet téměř dvaceti českých distribučních premiér celovečerních filmů. A k tomu jde do kin více než deset dokumentů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace