Zprávy / Offtopic-Novinky

Český tým zabodoval v cestovatelské soutěži

Český tým zabodoval v cestovatelské soutěži

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 20.04.2016

Z pěti českých týmů, které se zúčastnily sedmidenního cestovatelského klání Red Bull Can You Make It?, se nejlépe umístili Summer Day z České zemědělské univerzity v Praze. Do cílové stanice Paříž dorazili z Barcelony a skončili na krásné 8. příčce. Úterní vyhlášení odhalilo, že vrchol žebříčku 165 týmů z celého světa zapojených do projektu, patří týmu Feel Alive! z Estonska. Plechovky Red Bullu jako jediné povolené platidlo vykouzlily účastníkům nezapomenutelné zážitky.

Podmínky měli všichni stejné. Na cestu Evropou se studenti museli vydat bez vlastního telefonu i peněz. Pětice týmů z České republiky stála 12. dubna ve 12 hodin na startovní čáře v Barceloně, která byla jedním z pěti měst, odkud účastníci vyráželi. Jednou z výchozích metropolí byla i Praha, kam se v následujících dnech naši reprezentanti vrátí. Vyhlášení výsledků, které proběhlo 19. dubna v podvečerních hodinách v Paříži, potvrdilo, že český tým Summer Day skončil do desátého místa.


Summer Day ve složení Julie Waldová, Adam Kadeřávek a Tomáš Kříž procestovali 3 země a navštívili 7 checkpointů, kde plnili úkoly a dobíjeli energii. Trojice celkem urazila 2876 kilometrů a vyměnila 131 plechovek. Cestou vyráběli víno, naučili se flamengo, svezli se s Lotus týmem Formule 1 a nechali si udělat piercing.

Další zážitky, výměny i trable, které naši studenti během týdenní akce Red Bull Can You Make It? podstoupili najdete na redbullcanyoumakeit.com, pravidelné zpravodajství přímo ze závodu také přinášela Red Bull TV.

Info

Red Bull Can You Make It? 2016

www.redbullcanyoumakeit.com

Foto © Lukáš Wagneter

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Vychází Lymfom City – ponuře úsměvný černobílý sitkomiks

redakce 02.05.2021

Lucie Trávníčková ve své knize svérázně zaznamenává autobiografii své onkologické léčby. Podpořte na Hithitu!

Slovensko sa zapojilo do prípravy Nového európskeho Bauhausu

redakce 18.04.2021

Cieľom tejto medzinárodnej iniciatívy je spájať udržateľnosť, kultúru, rozvoj komunít a investície tak, aby pomohla naplniť zámery Európskej zelenej dohody.

Novinky v Nakladatelství AMU

redakce 16.11.2020

Vychází dílo Michela Chiona věnované analýze lidského hlasu ve filmu a monografie, zabývající se dílem Karla Teigeho a Vítězslava Nezvala.

Fortnite chystá další virtuální koncert

redakce 22.10.2020

Střílečka nabízí speciální halloweenský event reggaetonového prince J Balvina.

Vychází kniha srbského režiséra Gorana Markoviće Česká škola neexistuje

redakce 04.06.2020

Název knihy vychází z označení skupiny jugoslávských filmařů, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století vystudovala pražskou FAMU.

Pomozte postavit Novou Perlu

redakce 04.05.2020

Pomoct můžete dobrovolnickou prací, zakoupením knih z nakladatelství Divus, návštevou kavárny Perla i na webu darujme.cz.

Trystero vydává první díl nové trilogie Charlese Burnse: Bludiště

redakce 30.04.2020

Kniha má pozoruhodný osud. Poprvé vyšla loni na podzim ve francouzském překladu, aniž by se předtím objevila v anglickém originále.

Unikátní projekt hudebních promotérů propojuje hudební komunitu

redakce 27.04.2020

Díky zkušeným hudebním dramaturgům se rádio může chlubit různorodými (nejen) hudebními pořady.

Promotéři a producenti založili asociaci APPOK

redakce 20.04.2020

Spolek sdružuje všechny ty, které současná situace zasahuje a pracují na místech, kde se organizují koncerty nebo jiné kulturní akce.

Kino u vás doma: Aerovod

redakce 18.03.2020

Původní česká online videopůjčovna Aerovod nabízí kurátorovaný výběr více než 300 snímků, jejichž kvalitu prověřila plátna kin.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace