Zprávy / Festivalové

Changeover, nový multi-festival v Bělehradu

Changeover, nový multi-festival v Bělehradu

redakce | Zprávy / Festivalové | 17.09.2022

Changeover Bělehrad je nový mezinárodní multižánrový showcaseový hudební festival se vzdělávacím open talk programem, jehož cílem je stát se místem dialogu mezi hudebníky a profesionály z celé Evropy. Bude se konat na různých místech Bělehradu, obsáhne Drugstore, Dom omladine, KC Grad, DIM, 20/44, Kvaka 22, Elektropionir nebo Polet.

Hudební program shromáždí na 70 umělců a kapel, zatímco vzdělávací části se zúčastní více než 20 profesionálů z hudebního průmyslu: manažeři labelů a bookingoví agenti, distributoři, promotéři, novináři nebo zástupci klubů budou s publikem diskutovat o nejnovějších trendech a sdílet vlastní zkušenosti.

Changeover je především o experimentech, line-up se snaží představit mladou, nenápadnou, ambiciózní a zároveň velmi multikulturní tvůrčí oblast, od tropicalie po krautrock, od cold wave po weird indie a všechno mezi tím. Namátkou vystoupí: Opus Kink (UK), Marina Herlop (ES), Siksa (PL), Dollkraut (NL), Deep Glaze (HU), ŽEN (HR), Soyuz (BY), Otchim (FR), sinks (CZ), ShiShi (LT), Duo Ruut (EE), Yus Yus (RS), Seine (HR), Pantaloons (SI), Inturist (RU), Yöu (MK), Gnoomes (RU), Mart Avi (EE), Stadt (UA), Elizabete Balčus (LV), Etceteral (SI), Svojat (SI), Turbo Trans Turisti (RS), Aviary (HU), Džezbollah (RS), TDK (BG), Testet ölt (RS), The Omy (RU), Nokti (HR), Anton Ripatti & Babakaband (RU), Sonic Death (RU), seznam se stále rozšiřuje.

Info

Changeover
6.-8. 10. 2022 Bělehrad
web

foto © Anxo Casal

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nenalezeny žádné záznamy.

Irena & Vojtěch Havlovi se chystají na Le Guess Who?

redakce 04.10.2022

Pestrou tvorbu manželů je dodnes těžké, ne-li nemožné, zařadit do nějaké škatulky. Na jejich vystoupení láká festival videem od nezávislého filmaře, fotografa a zvukového umělce Vincenta Moona.

Rock for People tasí Muse a Slipknot

redakce 03.10.2022

Rock for People letos slavil úspěch na všech frontách a 27. ročník festivalu na tento úspěch nejen naváže, ale chystaným lineupem ho doslova převálcuje.

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Začíná knižní festival LITR

redakce 28.09.2022

Tradiční olomoucká událost nabízí to nejzajímavější ze světa nezávislé knižní tvorby a zaměřuje se především na autorské a umělecké publikace.

První ročník brněnské klubové noci Batch

redakce 27.09.2022

Mezi headlinery akce patří argentinská rapperka Catnapp, legenda středoevropského a východoevropského punku polští Dezerter.

Sýpka Za Škodovkou dokořán

redakce 22.09.2022

V pětici prázdných pater objektu se postupně vystřídají tři kolektivy, které připraví svůj denní program v interakci s rozmanitými prostorami budovy.

Space X počtvrté

redakce 22.09.2022

Počet hudebníků i příznivců zabývající se ambientem, minimalismem či alternativní elektronikou v současném hudebním dění neustále roste.

Lunchmeat Festival 2022 co nevidět, co neslyšet

redakce 21.09.2022

Každoroční přehlídka věnovaná elektronické hudbě a vizuálnímu umění slibuje šestidenní dobrodružný program na čtyřech scénách v Praze.

Ostrava Kamera Oko: Pod dlažbou je pláž!

redakce 21.09.2022

Během pěti dnů nabídne víc než tři desítky krátkometrážních i celovečerních snímků.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace