Zprávy / Nové desky

CI3 vydávají album Hodně řeky

CI3 vydávají album Hodně řeky

redakce | Zprávy / Nové desky | 20.01.2021

Ostravské hudební trio CI3 vydává album Hodně řeky. Album hodlá financovat z crowdfundingové kampaně na stránkách hithit.com, která skončí 15. února 2021.

Trio CI3 vzniklo postupnou evolucí z kapely Café Industrial. „Chtěli jsme nahrát album, které bude znít tak, jako bychom hráli na koncertě. Pravdivé, syrové, které šumí a brumí. Album, které žije.“ CI3 se hudebně pohybuje mezi žánry, někde na rozhraní alternativního rocku, popu, folku. Tvoří jej kytarista, zpěvák a textař František Kuča (Forma, Naked Floor), bubeník Viktor Dořičák (Bára Zmeková, Forma, Marxova tchyně) a basistka Kristýna Krompolcová (Short Black, Sylvos).

„Co je to společnost? Pojmenování pro svazek vnějších proudů, které tlačí na kormidlo naší bárky, aby nám zabránily vést ji směrem, který považujeme za správný,“ píše Sylvain Tesson v knize V sibiřských lesích. Album tvoří devět písní, které jsou právě o tom zápasu s proudy. Kterým se vyhnout, které překonat, kterým se odevzdat při snaze zachovat si svůj směr.

Info

CI3
Facebook kapely

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Vychází debut noiserockových Sinks

redakce 13.05.2021

Trojice autentickým způsobem klopýtá a překračuje překážky, které skýtá zlomyslná každodennost jednoho z nejživějších českých měst.

The Ills zrekonstruovali svoj prvy album aj s nikdy nevydanou skladbou

redakce 13.05.2021

Myšlienka na možné prepracovanie materiálu z debutu prišla práve po oslavách 10. narodenín, kde kapela v pôvodnom zložení hrala niekoľko starých skladieb.

Floex vydává herní soundtrack - Papetura

redakce 12.05.2021

Hudba na Papetura Soundtrack odráží křehkost papíru, strach ze samoty a destrukce i naději a přátelství.

František Skála & Provodovjané

redakce 11.05.2021

„Na nenáviděné dechovce, kterou nás – máničky – krmili komunisti, není ve skutečnosti nic špatného, říká František Skála.

Nová deska Ruinu

redakce 11.05.2021

Pražské trio Ruinu vydává po čtrnácti letech a třinácti živých nahrávkách první studiové album Left Behind.

Gurun Gurun vydali benefiční album

redakce 10.05.2021

Čtveřice Gurun Gurun doposud vydala dvě alba na japonsko-britském labelu Home Normal, absolvovala japonské turné a hrála například i v londýnském Café Oto.

Malé lesní ukolébavky Tomáše Háčka

redakce 09.05.2021

Ambientní struktury plné pestrých atmosférických nálad, melodických střípků a hudebních nápadů, které bez přestání tepou na bránu vaší fantazie.

Marián Slávka vydáva odtlačok svojej duše s číslom dva

redakce 09.05.2021

Líniu intímnej klavírnej tvorby kombinovanej s elektronikou rozvíja Marián Slávka v ôsmich nových skladbách na albume Vláska 2.

Ticho před pandemickou bouří podle Plusminusnula

redakce 07.05.2021

Čtveřice Plusminusnula přichází po čtyřech letech s novým albem. Jmenuje se Nový zprávy žádný a zachycuje atmosféru společnosti konce desátých let.

Banausoi vydávají debutové album Imagines

redakce 06.05.2021

Kolekce zvukových příběhů je utkána tkanivem radikální improvizace a mytologie antického Řecka.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace