Články / Seriály / / 3na3

3na3: Drug Me Fest

3na3: Drug Me Fest

redakce | Články / Seriály / / 3na3 | 10.06.2016

Drug Me Fest. Festival spřízněných a spřátelených kapel, které spojují žánry jako je psychedelický rock, garážový punk nebo alternativní country, se odehraje letos po osmé (a patrně naposledy) v magickém prostředí únětického Kravína. Tudíž si to nenechte ujít. Za pořadatele přidal pár slov Hank Manchini.

Jaký je váš festival? Čím je zvláštní, originální, proč ho děláte?
Hlavním důvodem, proč děláme tenhle “festival”, je asi setkávání “spřízněných duší”. Prostě nás baví potkávat lidi a kapely, které mají něco společného, hudebně a stylově si rozumí a objevují se pak na stejném pódiu. Vzorem je nám třeba akce typu All Tomorrow's Parties festival, který je založen na podobných principech.

Na které méně známé kapely se mají návštěvníci nejvíc těšit?
Náš festival si nikdy nehrál na “velká” nebo “malá” jména… Prostě nikdy bych tam nevzal kapelu, která mi není nějak blízká nebo která mě hudebně nebaví, například jen z důvodu přilákat více lidí. Navíc nemáme žádné sponzory, žádnou podporu z jiných sfér. Vše je o čisté radosti zahrát si a potkat se.

Můžeme očekávat i novinky a změny v oblasti služeb, ubytování, občerstvení nebo mimohudební zábavu?
Stejně jako loni bude i venkovní stage, kde vystoupí djs a take one man projekty. Běžné je pak grilování, otevřený oheň atd. Všechno ve dvoře starého Kravína, jehož genius loci je naprosto úžasný a jedinečný. Nově bude jen malá burza vinylů. Ostatní mimohudební zábava typu sportovních akcí a podobných taškařic nemá na Drug Me Festu co dělat.

Info

Drug Me Fest 8
18. 6. 2016
Kravín, Únětice u Prahy
www.facebook.com/events/1536656816641401

foto © Elina Richter

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

3na3: Kay (Mapa Hluku)

redakce 23.05.2019

Stále ještě čerstvý prostor, štvanický Fuchs2, bude zanedlouho hostit další lahůdku, a tentokrát se bude hrát strašně nahlas! Zpovídáme Kaye, který to celé vymyslel.

3na3: Jirza (Kabinet múz)

redakce 23.02.2019

Full Moon to má s Kabinetem múz jako s milenkou, love forever. Náš hlavní brněnský prostor, klub s velkým K, klub s rozhledem.

3na3: Zimnichaak 2019

redakce 17.01.2019

Futra + Chee Chaak = Zimnichaak, znáte tuhle rovnici? Jestli ne, máme pro vás pár záchytných bodů a ještě letní vodítko. Rozhovor.

3na3: Petr Osoba (Šrumec)

redakce 15.01.2019

V broumovském klubu Eden oslaví dvacetiny Šrumce celkem osm kapel. Petr Osoba o kulatém výročí i krásách místní krajiny.

3na3: Jan Kačena (HaDivadlo)

redakce 19.11.2018

Bláznivý pohled na uskutečňování Velké říjnový revoluce? Šílenější Švejk? Kačena? Na konci září měl v HaDivadle premiéru Čevengur podle zapomenutého klenotu ruské meziválečné literatury.

3na3: Kalle (k akustickému turné)

redakce 14.11.2018

Kalle možná víc než kdy předtím v roli komorní kapely pro velká pódia. Veronika a David o nápadu na akustické tour a nejen o něm.

3na3: Olomoucká klubová noc

redakce 13.11.2018

Nultý ročník Olomoucké klubové noci oživí během dvou nocí pět olomouckých klubových scén a běžně nepřístupný kryt civilní obrany. Povídání s pořadatelem.

3na3: Muzika pro nezaujaté uši

redakce 12.11.2018

Na hudebním programu jsou Kittchen, Nylon Jail a Budoár staré dámy. Muzika pro nezaujaté uši však nenabízí jen hudební dění. Rozhovor.

Barbora Johansson: Kolik toho o sobě nesmíme vědět, abychom zůstali přáteli

redakce 24.10.2018

Kinolab je nejen filmová, ale i diskuzní platforma zaměřená na současná socio-politická témata. Co chystají, co nám k tomu řekla kreativní šéfka Barbora Johansson?

3na3: Pavel Kraus a Libor Galia (Konektiv Night)

redakce 27.09.2018

Nový model hudebního večera? Jeden český a jeden zahraniční umělec ve velmi nečekaných tandemech, posuďte sami... Rozhovor s pořadateli, hleďte.