Články / Seriály / / 3na3

3na3: VlčkoviceFest

3na3: VlčkoviceFest

redakce | Články / Seriály / / 3na3 | 14.07.2016

Věhlasný, regionální a hlavně každý rok neopakovatelný VlčkoviceFest je opět tady a hlásí se i pro rok 2016. Hudba, divadla, projekce filmů, workshopy, fotbalový turnaj, klid, pohoda a příjemná atmosféra - na to vše se můžete těšit i letos. Festival VlčkoviceFest je každoroční benefiční víkendovou multižánrovou akcí. Na tři otázky odpovídal Dalibor Hála.

Jaký je váš festival? Čím je zvláštní, originální, proč ho děláte?
Festival VlčkoviceFest 2016 je již dvanáctý ročník festivalu, který si vybudoval svou stabilní fanouškovskou základnu. Kromě hudby máme na programu i divadla, promítání filmů, workshopy, programy pro děti a závěrem festivalu je bohoslužba. Náš festival je originální naprosto nezaměnitelnou atmosférou. Nemáme žádné ploty se security službou za nimi, žádné kontrolování batohů, žádné padesátimetrové fronty - prostě nám jde jen o to, aby se návštěvníci cítili příjemně a rádi se vraceli, což se nám vede. Velmi důležitou stránkou našeho festivalu je, že všichni jeho organizátoři pracují na festivalu dobrovolně, bez nároku na finanční odměnu. Všechny vybrané finanční prostředky tak putují do rozvoje pořádající neziskové organizace a tím i následujícího festivalu.


Na které méně známé kapely se mají návštěvníci nejvíc těšit?
Letos máme v programu kapely Vlože Kočku, slovenské Živé Kvety, Please the Trees, Monikino Kino, Longital, Hi-Fi či pražskou indiepopovou formaci Lanugo. Pro kompletní výčet kapel doporučujeme navštívit naše stránky.

Můžeme očekávat i novinky a změny v oblasti služeb, ubytování, občerstvení nebo mimohudební zábavu?
Naše přirozené organizátorské vnitřní nucení nám velí všechny "mimoprogramové" části festivalu rok od roku zlepšovat. Chystáme jako každý rok novinky v občerstvení i jinde, ale konkrétně je dopředu nespecifikujeme, aby to bylo pro návštěvníky překvapení. Jen v ubytování zatím nic nového nechystáme. Trávu v prostorách stanového městečka zatím posekáme stejnou sekačkou jako každý rok.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články