Články / Seriály / / 3na3

3na3: VlčkoviceFest

3na3: VlčkoviceFest

redakce | Články / Seriály / / 3na3 | 14.07.2016

Věhlasný, regionální a hlavně každý rok neopakovatelný VlčkoviceFest je opět tady a hlásí se i pro rok 2016. Hudba, divadla, projekce filmů, workshopy, fotbalový turnaj, klid, pohoda a příjemná atmosféra - na to vše se můžete těšit i letos. Festival VlčkoviceFest je každoroční benefiční víkendovou multižánrovou akcí. Na tři otázky odpovídal Dalibor Hála.

Jaký je váš festival? Čím je zvláštní, originální, proč ho děláte?
Festival VlčkoviceFest 2016 je již dvanáctý ročník festivalu, který si vybudoval svou stabilní fanouškovskou základnu. Kromě hudby máme na programu i divadla, promítání filmů, workshopy, programy pro děti a závěrem festivalu je bohoslužba. Náš festival je originální naprosto nezaměnitelnou atmosférou. Nemáme žádné ploty se security službou za nimi, žádné kontrolování batohů, žádné padesátimetrové fronty - prostě nám jde jen o to, aby se návštěvníci cítili příjemně a rádi se vraceli, což se nám vede. Velmi důležitou stránkou našeho festivalu je, že všichni jeho organizátoři pracují na festivalu dobrovolně, bez nároku na finanční odměnu. Všechny vybrané finanční prostředky tak putují do rozvoje pořádající neziskové organizace a tím i následujícího festivalu.


Na které méně známé kapely se mají návštěvníci nejvíc těšit?
Letos máme v programu kapely Vlože Kočku, slovenské Živé Kvety, Please the Trees, Monikino Kino, Longital, Hi-Fi či pražskou indiepopovou formaci Lanugo. Pro kompletní výčet kapel doporučujeme navštívit naše stránky.

Můžeme očekávat i novinky a změny v oblasti služeb, ubytování, občerstvení nebo mimohudební zábavu?
Naše přirozené organizátorské vnitřní nucení nám velí všechny "mimoprogramové" části festivalu rok od roku zlepšovat. Chystáme jako každý rok novinky v občerstvení i jinde, ale konkrétně je dopředu nespecifikujeme, aby to bylo pro návštěvníky překvapení. Jen v ubytování zatím nic nového nechystáme. Trávu v prostorách stanového městečka zatím posekáme stejnou sekačkou jako každý rok.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

3 na 3: Pavel Kraus (Konektiv Night)

cyril kosak 06.12.2022

Před pěti lety začal cyklus Konektiv Night, který si vytkl za cíl dávat dohromady umělce žijící v České republice, kteří by měli jen pramalou šanci potkat se v jediném lineupu.

3 na 3: Matěj Černý (Letiště)

redakce 11.08.2021

Tradiční místo drahotušského letiště vymění za vnitřní a venkovní prostory komunitního centra Karnola. Co je dále nového, za čím přijet?

3na3: Jarda Krátký (Stodola Fest)

redakce 02.10.2020

Čím jsem starší, tím víc mě serou lidi, co dojdou na akci stylem „zaplatil jsem a očekávám, že mě budete bavit," říká pořadatel Stodola festu.

3 na 3: Otakar Veselý (Kamenka Open)

redakce 24.06.2020

Poslední víkend na louce u moravské metropole přinese jak hudební, tak filmový program. A partu veselých djs a vizualistů z kolektivu Equipe Animazione.

3na3: David Pospíšil, Honza Kasal (Šlinc fest)

redakce 09.06.2020

Kde začít open air sezonu, a nadto v Praze? Co takhle v areálu lesního divadla v Řevnicích? Vyměnili jsme si pár slov s organizátory.

3 na 3: Virtual Healing: Covid19 Antidote

redakce 15.05.2020

Před pár dny se pak objevila kompilace Virtual Healing: Covid19 Antidote, kterou dali dohromady Oliver Torr a Matěj Moravec.

3na3: Radek Pavlovič (Aerofilms)

redakce 25.09.2019

Radka Pavloviče můžete znát jako pražského promotéra nebo z kapel Decultivate a Flowers for Whores. Co dělá v civilu?

3na3: Dan Morávek (Shotgun Festival)

redakce 06.09.2019

Spousta z nás aktivně hraje, nebo se pohybuje okolo scény. Hudba je pro nás vždy na prvním místě a dramaturgie nás učí poznávat stále nové lidi a seskupení.

3na3: Michal Ortcykr (Coombal Open Air)

redakce 08.07.2019

Multižánrový festival Coombal Open Air v Lužné u Rakovníka pořádá Michal Ortcykr s přáteli už dvanáct let. Co nám k tomu řekl? Vezměte si s sebou knír...

3na3: Magdaléna Petráková (Luhovaný Vincent)

Jiří Přivřel 20.06.2019

Luhačovice se probudí z lázeňského klimbání a budou oživeny koncerty, divadlem, literaturou, výtvarným uměním a promítáním v letním kině. Zeptali jsme se ředitelky festivalu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace