Články / Sloupky/Blogy

Kam na rajz s Janou Fryzelkovou

Kam na rajz s Janou Fryzelkovou

redakce | Články / Sloupky/Blogy | 29.07.2018

Jana Fryzelková je z pořadatelského okruhu kolem neopakovatelného festivalu Mišmaš party, ale koncertů, na kterých se celoročně podílí, je více. „Byť bydlím a žiju v Praze, su původem z Moravy, kam pravidelně jezdím pořádat akce nebo navštěvovat akce kamarádů pořadatelů. Navíc po návratu z výletu na Ukrajinu mám pocit, že jakékoliv místo u nás je dostupné a stojí za to tam vyrazit,“ říká Jana a posílá pár tipů.

Beseda u Bigbítu 3. – 4. 8. 2018, Tasov
Beseda mi zatím vždycky utekla mezi prsty – buď jsem nemohla kvůli škole nebo práci nebo dovolené. Takže letos poprvé a už se nemůžu dočkat! Zola Jesus, Lvmen a Astro to jistí, taky tam bude spousta menších kapel, na které jsem se xkrát chystala, ale nějak mi unikly – Sýček nebo Nikander. Teď už jen nezaspat.

Silver Rocket Summer South 24. – 25. 8. 2018, Sedlec
Tradiční léto zakončující akce mých oblíbených sektářů, letos navíc na jihu Moravy, takže nádhera. České kapely, chytré kecy a příroda, to chceš.

Marienbad Film Festival 28. 8. – 1. 9. 2018, Mariánské Lázně
Mariánky jsou pro mě městem duchů, prázdných hotelů a lázeňských povalečů, takže jsem hodně zvědavá, jak s městem zahýbá tenhle festival. Jedním z pořadatelů je navíc kamarád, další zběh z Moravy. Stihnu sice asi jen víkend, ale lepší než nic.

Koncerty v Živé Mandale nebo Piper Records Night v Kopřivnici
Mára Horyna, který stojí za velkou řadou koncertů v Kopřivnici, je můj nejoblíbenější promotér v celé republice! Takže, ať už se do Kopru vydám na Piper Records Night nebo kdykoli jindy, vím, že o mě jako návštěvníka bude královsky postaráno a že tam bude vše na svém místě (DIY s láskou).

Jon Hopkins a další 25. 10. 2018, Berlín
Jon sice hraje na Colours of Ostrava, ty už však narostly do pro mě příliš velkých rozměrů, takže dám raději koncert v Berlíně s vidinou prodlouženého víkendu a objevování tamějších klubů. Jsem zvědavá.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

RapRadar VII: Rapové perličky na dně

Jakub Šíma 24.01.2020

V době, kdy už se většina posluchačů zvládla probrat výročními žebříčky, je správná chvíle podívat se na desky, které se do nich nevešly.

Preview: Festival krátkých filmů Praha

redakce 22.01.2020

Zavítat do Kanady, objevit pravý ženský svět, VR kino a ještě se u toho svézt na skejtu v jednom týdnu? Pro Festival krátkých filmů Praha žádný problém.

Hranolky s hořčicí aneb to nejlepší z Eurosonic Noorderslag 2020

redakce 19.01.2020

Letošní ročník byl obzvlášť bohatý na skvělé party z britských ostrovů, například na Black Country, New Road se shodne většina těch, kteří měli to štěstí je vidět.

Žebříčky Full Moonu: promotér/label roku 2019

redakce 19.01.2020

Profíci, srdcaři, vizionáři, vydavatelé i promotéři. Redaktoři Full Moonu naposledy rekapitulují hudební rok 2019.

Žebříčky Full Moonu: koncert/festival roku 2019

redakce 18.01.2020

Na které akce nezapomeneme ještě dlouho a na které nikdy? Redaktoři Full Moonu rekapitulují nejlepší koncerty a festivaly.

Žebříčky Full Moonu: objev roku 2019

redakce 17.01.2020

Kdo se prohnal po hudebním nebi jako kometa a koho určitě velká budoucnost teprve čeká? Objevy roku podle redakce Full Moonu.

Žebříčky Full Moonu: videoklip roku 2019

redakce 16.01.2020

Některá muzika je fajn, když prostě jen zavřete oči, a na některou se i dobře dívá. Nejlepší klipy podle redaktorů Full Moonu.

Žebříčky Full Moonu: song roku 2019

redakce 15.01.2020

Hraje vám v uších celý den, týden, dokonce, i když vám nehraje v uších nic. Redaktoři Full Moonu hledali zásadní songy roku.

Preview: Eurosonic 2020

David Čajčík 14.01.2020

Jsou festivaly pohodové, jsou festivaly stresující. Francouzský black, britský soul i post-punk. Nudit se nebudeme.

Žebříčky Full Moonu: album roku 2019

redakce 14.01.2020

Nečekané, očekávané, plné emocí, syrové i surové. Redaktoři Full Moonu i jejich blízké okolí rekapitulují hudební rok 2019.