Články / Sloupky/Blogy

Kam na rajz s Janou Fryzelkovou

Kam na rajz s Janou Fryzelkovou

redakce | Články / Sloupky/Blogy | 29.07.2018

Jana Fryzelková je z pořadatelského okruhu kolem neopakovatelného festivalu Mišmaš party, ale koncertů, na kterých se celoročně podílí, je více. „Byť bydlím a žiju v Praze, su původem z Moravy, kam pravidelně jezdím pořádat akce nebo navštěvovat akce kamarádů pořadatelů. Navíc po návratu z výletu na Ukrajinu mám pocit, že jakékoliv místo u nás je dostupné a stojí za to tam vyrazit,“ říká Jana a posílá pár tipů.

Beseda u Bigbítu 3. – 4. 8. 2018, Tasov
Beseda mi zatím vždycky utekla mezi prsty – buď jsem nemohla kvůli škole nebo práci nebo dovolené. Takže letos poprvé a už se nemůžu dočkat! Zola Jesus, Lvmen a Astro to jistí, taky tam bude spousta menších kapel, na které jsem se xkrát chystala, ale nějak mi unikly – Sýček nebo Nikander. Teď už jen nezaspat.

Silver Rocket Summer South 24. – 25. 8. 2018, Sedlec
Tradiční léto zakončující akce mých oblíbených sektářů, letos navíc na jihu Moravy, takže nádhera. České kapely, chytré kecy a příroda, to chceš.

Marienbad Film Festival 28. 8. – 1. 9. 2018, Mariánské Lázně
Mariánky jsou pro mě městem duchů, prázdných hotelů a lázeňských povalečů, takže jsem hodně zvědavá, jak s městem zahýbá tenhle festival. Jedním z pořadatelů je navíc kamarád, další zběh z Moravy. Stihnu sice asi jen víkend, ale lepší než nic.

Koncerty v Živé Mandale nebo Piper Records Night v Kopřivnici
Mára Horyna, který stojí za velkou řadou koncertů v Kopřivnici, je můj nejoblíbenější promotér v celé republice! Takže, ať už se do Kopru vydám na Piper Records Night nebo kdykoli jindy, vím, že o mě jako návštěvníka bude královsky postaráno a že tam bude vše na svém místě (DIY s láskou).

Jon Hopkins a další 25. 10. 2018, Berlín
Jon sice hraje na Colours of Ostrava, ty už však narostly do pro mě příliš velkých rozměrů, takže dám raději koncert v Berlíně s vidinou prodlouženého víkendu a objevování tamějších klubů. Jsem zvědavá.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Šejkr #52: Jaké by to bylo...

Michal Pařízek 06.05.2021

Jaké by to bylo, kdyby Kryštof Kolumbus skončil jako podřadný otrok a celá slavná konkvista se obrátila do incké invaze do staré dobré Evropy? V Šejkru se toho dozvíte mnohem…

Šejkr #51: Na vnitřní vlně

Michal Pařízek 22.04.2021

Třetí největší město ve Španělsku, jiný vzduch, jiné nebe, jiné prostředí. Jak to poznamená dnešní Šejkr na Radio 1?

Katetr: Vytáhni si hlavu z vreca

Jarmo Diehl 18.04.2021

Idea přišel s klipem k poněkud infantilnímu tracku Hraju si, kde s přáteli rapuje o tom, že má péro, žmoulá ho a verbálně klohní.

Bubny Voices: z Prahy do Kyjeva a zase zpátky

Iryna Zahladko 15.04.2021

Na konci prosince loňského roku vydal ukrajinský hudební label System album Bubny Voices, které je svéráznou hudební dokumentací areálu v okolí Nádraží Praha-Bubny.

Katetr: Nedívej se, mami! (a další prolákliny kontinua)

Jarmo Diehl 11.04.2021

Číslo jedna na streamech drží Refew x Roleeexx, kteří repujou o tom, že jen oni jsou real. Co je nového u Milion+? Terénní sběry, folklór i písničkáři. Peklo.

Šejkr #50: Sejde z mysli?

Michal Pařízek 08.04.2021

O Praze ožralé, nočních procházkách, porušování zákona i pozoruhodném algoritmu zasutých vzpomínek. Před dnešním vysíláním dalšího Šejkru na Radiu 1.

Katetr: Jak zrecyklovat stovky dýlerpytlů

Jarmo Diehl 04.04.2021

Acid punk, gotika, slowcore i poštovní kufr Olivera Torra. Marpo, Ben Cristovao a další roztleskávačky. Na strunách srdečních.

Anketa: Promo vs. video (Soundczech)

redakce 31.03.2021

Účastníků výzvy SoundCzechu se ptáme, jak spolupráce dopadla a jak lze videoformátu využít v rámci propagace.

Šejkr #49: Máme se dobře, ale špatně to snášíme.

Michal Pařízek 25.03.2021

Když je ráno hezky, tak je fajn, když není, tak je to nanic. Trochu prvobytně pospolná společnost, ano… O Haně Hegerové, Danu Sartainovi i Radiu 1.

Vstupní prohlídka: Sam Handwich

redakce 22.03.2021

Čtveřice mladých můžu spojuje své síly do chutného akusticko-elektronického sendviče s příchutí šťavnatých syntezátorů s bohatou kytarovou oblohou. Co nám o sobě řekli?

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace