Články / Seriály / / KlipyTipy

KlipyTipy: Sundays on Clarendon Road - Try

KlipyTipy: Sundays on Clarendon Road - Try

redakce | Články / Seriály / / KlipyTipy | 07.11.2018

"Než se dítě narodilo, měl jsem strach z toho, jaké hrůzy ho na světě čekají. Pak mi došlo, že největší traumata mu způsobím já sám." Pražské duo Sundays on Clarendon Road (Jonáš Zbořil, Jan Tůma) vydává nový singl Try, ukolébavku o strachu a o otcovství.

V novém songu prozkoumávají pro kapelu dosud neznámá zvuková území: kytara kdesi v dálce, dětsky znějící hlas, překotný beat, připomínající tep srdce, které teprve hledá svůj rytmus. "All the wrong that you do / All is here to stay," zpívá hlas v nervózní ukolébavce, jejíž zvuk významně ovlivnila současná klubová scéna. Try je první ochutnávkou z nové desky, která by měla vyjít v prvních měsících roku 2019.


Nový release, který přichází po rok a půl trvající pauze, doprovází také videoklip. Minimalistický výlet po hybridní krajině, kde se míchá město a divočina, vytvořili dlouholetí spolupracovníci Sundays on Clarendon Road, Karolina Ketmanová a Dan Friedlaender. Singl a videoklip kapela pokřtí 8. 11. v pražském klubu FAMU v doprovodu Spomenika a Margo, interpretů z domovského labelu Bad Names.

Info

Sundays on Clarendon Road
fb interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články